Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armani Jose-Lopez [ Myze / ID: 27097 ]


Myze
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionescu Adrian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Pitesti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de Helper in Teste, deoarece am o vechime de aproximativ 2 ani pe server, iar in acest timp am capatat o experiente, mai ales despre Advanced Roleplay. Am timp destul de mult cat timp nu sunt la liceu si ma pot ocupa cu ajutorul si rezolvarea problemelor a jucatorilor comunitatii FPlayT.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc George, am frumoasa varsta de 16 ani, locuiesc in Pitesti, iar eu ca persoana sunt extrem de ambitios si plin de energie. Din punctul meu de vedere cel mai important lucru la o persoana este sa stie sa se comporte si sa respecte un om, deoarece daca sti sa respecti, asa vei fi respectat si de catre alte persoane. Timpul meu liber il petrec in general afara sau la calculator.
  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Armani Jose-Lopez
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Myze
  • Ore jucate pe server: 1425.
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 2 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Media zilnica este de 2-4 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu pentru esuarea de a sta intr-o factiune +un ban provizoriu pentru Meta Gaming + un warn pentru Actiune ilegala in zona publica.
  • ID-ul din joc: 27097
  • Averea detinuta in joc: 1.5M.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Din punctul meu de vedere as fi aceeasi persoana, dar ca si un plus o sa pot ajuta comunitatea draga mie, prin a rezolva problemele altor jucatori.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperii in general se ocupa cu rezolvarea ticketelor. Ca si Helper trebuie sa ai darul de a explica jucatorilor greselile, iar anumite cazuri persoanele care gresesc trebuie si sanctionate. In primul rand Helperii trebuie sa dea dovada de maturitate si seriozitate, deoarece respectivii reprezinta imaginea comunitatii, iar unul dintre cele mai importante lucruri ca si Helper trebuie neaparat lasate prieteniile de o parte, iar trebuie avertizat / sanctionat pentru a intelege greselile si a nu le mai repeta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share