Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Serpagu Georgel [Paulgta5/7622]


Paulgta5
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marta Paul Jason
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Arad
  • Cu ce va ocupati: Elev si practic Boxul
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana cu rabdare multa, adica daca incep un lucru nu ma las pana nu il duc la capat. Sunt o persoana calma, iar in cazul in care ajung sa ma enervez nu ma descarc pe loc si astept sa gasesc un loc potrivit pentru a ma descarca.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu sunt un baiat caruia ii place sportul, practic de mic sporturi de contact unde la randul meu am facut si inot ca toti copii. Sportul m-a disciplinat cu timpul si am ajuns sa diferentiez oamenii buni de cei rai si sa imi aleg cu grija colectivul cu care ma inconjor. Intre scoala si sport aleg sa imi petrec timpul ori pe FiveM/calculator, mai exact pe FPlayT unde joc din 2019 sau pe afara cu prietenii. Nu in ultimul rand imi place sa invat lucruri noi de mic, adica indiferent de varsta pe care o aveam daca imi impuneam ceva sa invat o facem. Sa dau un exemplu la varsta de 12 ani am facut servere editate si modificate de mine in VRP pe FiveM.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Serpagu Georgel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): [POTC] Porcu' / yournightmare(2 conturi de steam de pe care joc)
  • Ore jucate pe server:807
  • De cat timp jucati pe server: Iulie 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 2 ore zilnic
  • Sanctiuni anterioare pe server: un ban provizoriu 30 zile pe motiv coruptie(fentare pontaj), un ban 7 zile pentru mixing si un warn pentru pg
  • ID-ul din joc: 7622
  • Averea detinuta in joc: 2.5 milioane avere totala
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu sunt foarte cunoscut in oras ,dar cei care ma cunosc ma stiu ca un om bun si ajutator.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as putea face nimic diferit , dar as ajuta in continuare in cresterea acestei comunitati mari si frumoase si in rezolvarea problemelor legate de RP/bug-uri care se mai produc uneori.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand trebuie sa aiba ajute toti jucatorii cu informatiile de care au nevoie de un anumit RolePlay sau sanctionarea/corectarea anumitor situatii de fail RolePlay. Helper-ul trebuie sa fie cel mai activ membru staff pentru a arata ca merita functia si sansa pe care a primit-o. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Am streamlabs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share