Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bogdan Viteazu [ Nuca / ID: 3741 ]


babustan
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Voicu Bogdan-Nicolae
  • Varsta reala: 34
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Liber profesionist 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Normal. 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nimeni nu il stie 100% chiar daca toata lumea se crede desteapta. Lucrurile se dezvolta si evolueaza constant. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ba sa fiu sincer nu e ceva ce e pe meritate cat e pe a fi castigata si a iti arata devotamentul. Daca iti place ceva il faci din placere si dedicatie. Deci, daca ajung sa o detin o sa incerc sa fac sa fie bine pentru toti. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sincer, nu stiu cum sa ma descriu sau sa fac o "descriere". Pur si simplu sunt un personaj intro lume nebuna. Sunt carismatic si deschis la orice discutie. Cum s-ar zice, ca sa ma cunosti tre sa dai de mine :)). 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Viteazu Bogdan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BlackBabu 
  • Ore jucate pe server: 220 
  • De cat timp jucati pe server: cu putin timp inainte de craciun, nu mai stiu data exacta. 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zile. pot acorda si 10+ ore pe zi daca am starea necesara. 
  • Sanctiuni anterioare pe server:  - 
  • ID-ul din joc: 3741 
  • Averea detinuta in joc: 2 carute  ( minereu/vanatoare) casa de 5k si ceva maruntis in banca. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu merg pe o zicala, de ce sa incerci sa "rezolvi sau sa schimbi" ceva daca acel ceva merge cum trebuie? 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Este o legatura dintre jucatorii de rand si pragul de ajutor si rezolvare. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share