Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Radu Tudor [Golanu <3 / ID:22489]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Radu Tudor
Varsta reala: 17 ani.
Orasul unde traiti: Targu-Mures
Cu ce va ocupati: Elev.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, sunt de acord si totodata sunt constient de acest lucru.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un baiat harnic, descurcaret si foarte prietenos. Cand este vorba de munca iau totul in serios si incerc sa gasesc rezolvarea catre aceea problema cat mai rapid! Aceasta functie ma poate ajuta si pe plan profesional in viitor deoarece as dorii sa devin psiholog, asadar la ticketele de pe server, sunt fel si fel de oameni cu personalitati diferite. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ca si in cerinta de mai sus cum am mentionat, sunt un baiat harnic, descurcaret, prietenos si foarte amabil. Eu ofer respect fiecaruia in parte dar totodata astept respectul reciproc. Intotdeauna am incercat sa fiu intelegator si sa ajut la orice problema. Sunt genul de persoana care sare in ajutor mereu oricand si la orice ora. Am varsta de 16 ani, dar sincer pot dovedii ca sunt destul de matur pentru a intelege orice fel de problema si sunt cu capul pe umeri.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Stelian Pedro
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BGS
Ore jucate pe server: 940
De cat timp jucati pe server: Joc pe server din 29 Iulie 2021.
Cat timp acordati serverului pe zi: Acord serverului undeva la 5 ore pe zi in timpul sapt iar in weekend 8+ ore.
Sanctiuni anterioare pe server: DC in RP (mentionez faptul ca sanctiunea am primit-o in 10/02/2021)
ID-ul din joc: 22489
Averea detinuta in joc: Nu detin sume exagerate de bani cash. Deoarece eu prefer sa testez job-urile sa vad cum sunt si dupa sa fac rp. Eu sunt mai mult in zona de rp si mereu cand am avut bani am investit in orice fel de roleplay.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar deloc. Am avut o pauza indelungata pe FiveM dar am revenit. In trecut ma cunoastea multa lume fiind reporterul lor preferat de la Weazel News, eu fiind in echipa de podcast, am facut cateva podcast-uri si a inceput lumea sa ma cunoasca.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Aboslut deloc. sunt foarte deschis si prietenos cu fiecare membru staff in parte.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai din start m-as dedica full time serverului , pe langa liceu si sala. As contribuii la orice fel de problema pentru a gasii rezolvarea sa si desigur as vrea sa ajut cat mai multi playeri pentru a fii un roleplay cat mai calitativ pe server!
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa in mare parte cu rezolvarea problemelor de la tickete. El totodata poate verifica zonele foarte populate pentru a nu fii trolleri sau playeri care incalca regulamentul si in zonele de job.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, am posibilitatea.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur, sunt de acord.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share