Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gabitzu Capone[ Gabitzu / ID: 48903 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stana Gabriel 
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti: Targoviste
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt clasa a 12-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana activa caruia ii place sa ajute  playerii care au anumite probleme,dar mai pot fii de folos in foarte multe circumstante deoarece sunt o persoana foarte calma si rabdatoare.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Va salut! Numele meu este Gabi,provin din Targoviste Dambovita, studiez la Colegiul National Pedagogic Constantin Cantacuzino iar in viitor doresc sa ma alatur trupelor  speciale S.A.S. Sunt pasionat de Gaming, in special de Counter-Strike si de Fivem dar in special de fivem.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Capone Gabitzu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gabitzu 
  • Ore jucate pe server:698 (in crestere)
  • De cat timp jucati pe server:din 2022 dar cu anumite pauze
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-8 ore depinde de zi si de cum ma simt
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 Ban-uri provizorii din greseliile mele si le regret foarte mult +3 warn-uri din greseli minore
  • ID-ul din joc: 48903
  • Averea detinuta in joc: in bani 200 k si in masini vreo 100k.(boala barbutului)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.Respect de la cel mai mic player la cel mai mare!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da o mica altercatie cu domnul Sorin, acum 2 ani aproape de la nervi i-am spus "Sorinel" in loc de Sorin si pe dansul l-a suparat aceasta chestie si mi-a dat ban 30 de zile pentru comportament neadegvat, dar si acum imi cer scuze. Nu s-a mai intamplat nimic de atunci.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Ceva foarte diferit nu cred ca as avea ce sa fac deoarece echipa fplayt este una impecabila din toate punctele de vedere
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Aceasta functie depinde de foarte multe responsabilitati precum ajutarea playerilor, gestionarea masiniilor care sunt lasate abandonate si trebuiesc sterse si multe chestii pe care o sa le aflu daca o sa fiu in posesia acestei functii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share