Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Jacob Ward [57190]


Recommended Posts


  •  

                                                                                                    Model aplicatie HELPER

 

 

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Radu Stefan
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, unul dintre aspectele principale ale caracterului meu este obiectivitatea.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, consider ca am reusit sa acumulez toate informatiile necesare in timpul petrecut pe server.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi doresc implicare. Imi doresc sa ajut persoane, imi doresc sa imi folosesc experienta in acest mod si vreau sa sustin acest server. Sunt in departamentul de politie de aproximativ 7 luni, iar asta a fost un prijel de a vedea o clara demonstratie a ce inseamna sa ai cunostinte, relatii si lucruri de acest gen. Este foarte trist, deoarece singurul, singurul lucru pe care mi l am dorit a fost sa PRIMESC SANSA de a arata ca sunt capabil de a duce la bun sfarsit un task, fara intarziere si fara a esua. Consider ca pot sa pot contribui activ la echipa de staff si tot ce imi doresc este sa primesc aceasta oportunitate de a va demonstra si voua, dar si mie, ca sunt capabil sa ma implic si sa ajut aceasta comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt o persoana carismatica, sociabila si saritoare. Imi place sa ajut oamenii din jurul meu, probabil si pentru ca imi doresc sa devin psiholog. Glumesc cand e de glumit si sunt serios cand este nevoie de seriozitate. Lucrez eficient si respect dead line-uri si imi place sa ma implic in orice, dar si sa ma focusez pe un singur target, daca este necesar.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Jacob Ward
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): [AoW] Raduu
  • Ore jucate pe server: 830 ore
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 1 an si jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Disconnect in RP, sanctiune pe care am primit o cand aveam putine ore (acum 1 an) si de care nu sunt mandru deloc
  • ID-ul din joc: 57190
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am incercat sa socializez frumos in orice situatie si cu orice persoana, mai ales ca fac parte din IPJ si trebuie sa am un comportament adecvat
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa preiau cat de multe tickete as putea, pentru a reduce timpul de asteptare al playerilor si pentru a imbunatati calitatea roleplay-ului. De asemenea, as incerca sa ajut prin oferirea de sugestii sau propuneri constructive(sper sa si fie asa:D)
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: HELPER-ul preia tickete, raspunde si gestioneaza orice problema, ofera orice fel de informatie necesara si, in anumite cazuri, contribuie la oferirea de sanctiuni
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Дорогие Партнеры!
Предлагаем вам свежее понятие в мире декора домашней обстановки – шторы плиссе. Если вы стремитесь к идеальности в всякой подробности вашего жилища, то эти перила превратятся отличным выбором для вас.
Что делает шторы плиссе такими неповторимыми? Они совмещают в себе шик, утилитарность и сущность. Благодаря специальной конструкции, новаторским материалам, шторы плиссе идеально гармонируют с для какого угодно пространства, будь то стая, ложа, кухня или трудовое поляна.
Закажите [url=https://tulpan-pmr.ru]жалюзи плиссе на пластиковые окна[/url] – оттворите уют и красоту в вашем доме!
Чем подкупают шторы плиссе для вас? Во-первых, их самобытный макет, который добавляет привлекательность и вкус вашему месту. Вы можете подобрать из разнообразных текстур, цветов и подходов, чтобы подчеркнуть уникальность вашего дома.
Кроме того, шторы плиссе предлагают обширный ряд практических вариантов. Они могут регулировать уровень сияния в месте, преграждать от солнечного света, поддерживать конфиденциальность и формировать уютную обстановку в вашем доме.
Наш сайт: [url=https://tulpan-pmr.ru]www.tulpan-pmr.ru[/url]
Мы сами поможем вам выбрать шторы плиссе, какие безупречно соответствуют для вашего внутреннего пространства!
Link to comment
Share on other sites

Дорогие Друзья!
Подносим вам свежее моду в мире стилистики домашней обстановки – шторы плиссе. Если вы мечтаете к превосходству в всех аспекте вашего жилища, то эти занавеси окажутся непревзойденным подходом для вас.
Что делает шторы плиссе настолько особыми? Они совмещают в себе в себе элегантность, действенность и пользу. Благодаря уникальной форме, последним материалам, шторы плиссе идеально подходят для любого другого комнаты, будь то светлица, спальная комната, кухня или деловое пространство.
Закажите [url=https://tulpan-pmr.ru]шторы плиссе[/url] – совершите уют и красочность в вашем доме!
Чем подсаживают шторы плиссе для вас? Во-первых, их своеобразный проект, который добавляет шарм и лоск вашему месту. Вы можете выбрать из разнородных текстур, оттенков и подходов, чтобы выделить уникальность вашего дома.
Кроме того, шторы плиссе предлагают обширный ряд функциональных вариантов. Они могут регулировать уровень освещения в месте, гарантировать от солнечных лучей, обеспечивать приватность и формировать комфортную атмосферу в вашем доме.
Наш ресурс: [url=https://tulpan-pmr.ru]http://tulpan-pmr.ru[/url]
Наша компания поддержим вам подобрать шторы плиссе, какие отлично гармонируют с для вашего дизайна!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share