Jump to content
×
×
  • Create New...

[Aplicatie] Vinclu Mestesug


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Mestesug
  • 1.2 Prenume:Vinclu
  • 1.3 Sex: Barbat
  • 1.4 Vârsta: 28
  • 1.5 Înălțime: 1.80
  • 1.6 Greutate: 100kg
  • 1.7 Naționalitate: American
  • 1.8 Adresă: Nu are

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Sunt putin mai gras decat e normal. 
  • 2.2 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Desigur ca nu!
  • 2.3 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Pentru crima niciodata.
  • 2.4 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Intr-o dimineata, abia se crapase de ziua, si cineva mi-a batut magarusul. Am sarit sa il apar si am fost arestat pentru violenta.
  • 2.5 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur!! Este punctul meu forte!

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Niciodata.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat:.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Niciodata!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Birjar si vanator cu licenta.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Blackwater? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa fac parte din departamentul de politie al sectiei Blackwater deoarece sunt un om foarte devotat regulilor impuse de societate si doresc sa duc o viata complet legala fara a perturba normele sociale. Imi place sa respect legea si mi-as dori sa ajut la buna-implementare a acesteia printre toti semenii mei. Consider ca, cu ajutorul meu, legea in orasul Blackwater ar putea fi pus in exercitie mult mai bine si as putea contribui la buna-starea populatiei orasului. Alaturi de colegii mei din politie, am putea face din Blackwater un oras model. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Spre deosebire de majoritatea oamenilor pe care i-am cunoscut, consider ca eu am coloana vertebrala, imi place dreptatea si nu suport nelegalitatile, respectiv, nelegiuitii. Sunt un om drept, devotat, si imi doresc ca si oamenii din jurul meu sa fie la fel. Doresc sa asced pe scara sociala si sa dovedesc ca sunt cel mai bun in tot ce fac. Nicioadata nu o sa tolerez minciuna si nu voi alege buna-starea temporar in pofida celei de durata. Nu ma pot cumpara banii.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Leonard
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 24
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Craiova
  • 5.4 De când vă jucați RedM? : 20 de ore
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 20 de ore
    5.6 Cate ore aveti pe character? (
    Minim 50 ore) :20 de ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 5790
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu DA
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu DA
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban provizoriu?: Da/Nu DAA
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur
  • 5.12 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.13 Alte informații : Nimic altceva, sper sa fiu acceptat. Urmeaza sa imi prelungesc imediat accesul pe server.
Link to comment
Share on other sites

Domnule Mestesug Vinclu, 

      Deoarece ați fost acceptat în departamentul de poliție, vă așteptăm să discutăm la secția Blackwater! Vă sfătuim să vă gândiți bine la decizie, deoarece locurile în poliție sunt limitate! Mulțumim!

 

Cu drag, Carabina Andrei

Sherif Adjunct Blackwater

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share