Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Adrian Cosmin [ AdyFDM / ID: 9928 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Adrian 
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Rosiori de Vede
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece imi face placere sa ajut oamenii care au nelamuriri/probleme, sa ii indrum catre un roleplay mai bun, am destul de mult timp liber si-mi face placere sa joc pe server-ul vostru. Intr-adevar, nu sunt un membru foarte vechi pe aceasta comunitate, sunt de aproximativ 2 ani, dar am dobandit destul de multe cunostinte fiind activ.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut , ma numesc Adrian am 16 ani si sunt din orasul Rosiori de Vede , sunt o persoana foarte calma cu cei 7 ani de acasa careia ii place sa socializez cu lumea si sa ajut oamenii care au nevoie , in timpul liber il petrec pe fivem si pe afara cu prietenii mei .
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Adrian Cosmin
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):AdyFDM
Ore jucate pe server: 700 in crestere
De cat timp jucati pe server: 2 an 
Cat timp acordati serverului pe zi: 2-5 ore
Sanctiuni anterioare pe server: Meta (eram pe un dis unde au facut niste baieti meta iar eu nu am fost atent si nu am reclamat) , Bug Abuz vehicul
ID-ul din joc:9928
Averea detinuta in joc: 100-150 (m5vip + bugatti)
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: fara prietenii / favorizari ! Regulamentul este strict !
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: cu rezolvarea ticketelor pe discord cat si pe joc , cu informatiile de care au playerii nevoie
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Edited by AdyFDM
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share