Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Frank Nitti [a2k / ID: 31345]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Luca
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Craiova.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că în cele 1500 ore pe care le am pe server și experiența acumulată în perioada în care am fost membru staff, am învățat din multe situații, tickete și roleplay-uri lucruri care mă pot ajuta în rezolvarea problemelor apărute în urma roleplay-urilor de pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Luca, sunt un tip ambițios, punctual și foarte serios, nu îmi place să las de la mine persoanelor ce nu merită. Am simțul umorului, dar în limita bunului simț, nu-mi plac persoanele care sunt cu 'nasul pe sus' și care încearcă să fie presus ca ceilalți prin mijloace nepotrivite. În prim plan sunt un tip comunicativ, mă integrez repede oriunde datorită calmului cu care tratez orice problemă, fie ea simplă sau dificilă. În mare parte îmi petrec timpul liber cu prietenii, dar de multe ori îl petrec în fața calculatorului pe diferite jocuri multiplayer. Sunt un tip foarte obiectiv, îmi place să gândesc din perspectiva altora și să nu acționez fără un motiv bine întemeiat, nu sunt genul de persoană impulsivă, care provoacă o anumită stare de deranj pentru persoanele din jurul lor, chiar displac acele persoane, chiar dacă o fac involuntar. Sunt un tip comunicativ și foarte empatic, ceea ce mă ajută foarte mult în discuțiile cu alte persoane, sunt o fire prietenoasă și mă integrez foarte repede într-o comunitate deoarece sunt un tip căruia îi pasă de persoanele din jurul său și care dorește să-și facă cât mai mulți prieteni, să zic așa, chiar dacă nu este cuvântul potrivit. Genul meu favorit de muzică este rap-ul, dar ascult multe genuri de muzică, dar rap-ul este muzică de suflet și foarte relaxantă pentru mine. Planurile mele de viitor nu sunt foarte clare pentru mine momentan, deoarece am mai multe obiective și nu sunt sigur care dintre ele merită rezolvate, probabil asta mă încetinește puțin în alegerea corectă, dar după cum bine știți, greșești, înveți! Nu-mi place să pretind că sunt ceva ce nu sunt, probabil sună a clișeu, dar nu sunt omul cu două fețe, doresc să mă prezint exact așa cum sunt, cu defecte și puține calități.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Frank Nitti
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): a2k
  • Ore jucate pe server: 1510 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 2 ani jumătate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva la 4 ore zilnic.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sancțiuni anterioare.
  • ID-ul din joc: 31345
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 7 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Aș încerca să-mi fac treaba cât de bine se poate, să dau dovadă de profesionalism în rezolvarea ticketelor și să ajut cu cât mai mult posibil jucătorii care au nevoie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Funcția de helper se ocupă cu îndrumarea jucătorilor noi, îmbunătățirea roleplayurilor, rezolvarea ticketelor și a problemelor apărute pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Embrace the freedom of casual encounters on the best dating app in town!
Genuine Damsels
[URL=http://meettomy.site]Supreme Сasual Dating[/URL]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share