Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Spoitoru Marean [ Marean / 13602 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mario
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Eu unul cred ca as face o treaba destul de buna in staff deoarece am o experienta destul de mare in a face parte din staff pe un server de hard roleplay. In plus, am destul de mult timp liber pentru a ma ocupa de problemele playerilor. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Mario si sunt un baiat glumet, imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni, imi plac foarte mult jocurile si sa ii respect pe cei din jurul meu, chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred ca am din toate cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna ca ai discernamant si nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca, adica nu pot pune la fund asa cum zice in popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca, realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac. Sunt din Bucuresti si practic un sport acela fiind fotbal,  chiar  de performanta .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Spoitoru Marean
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mariogeneralu
  • Ore jucate pe server:  2320 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 3 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 4 ban uri in 3 ani.
  • ID-ul din joc: 13602
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 3 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu unul cred ca nu este nimic diferit ceea ce poti face. Lucrurile cele mai importante sunt : mentinerea unui chat cat mai organizat, mentuberea unui comportament cat mai bun fata de playerii care solicita ajutorul si aproape cel mai important lucru, activitatea pe server!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu mentinerea chat-ului cat mai organizat ( chat-ul sa ramana doar pentru probleme si nelamuriri), dar si cu ajutarea playerilor care au nevoie de ajutor!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share