Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Vrajeala Andrei [Reynold / ID: 10871]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Teodor
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Avand in vedere ca am o vechime pe acest server, si am experimentat multe feluri de roleplay/am fost prezent la multe tickete la care am vazut greselile altora,consider ca sunt demn de o functie ca aceasta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Teodor, am varsta de 17 ani, stiu sa muncesc in echipa foarte bine,sunt o persoana sincera, cinstita si sociabila. Imi plac persoanele cu care pot discuta si glumii. Nu imi place minciuna, prostia si persoanele care se dau mai importante decat restul lumii. De obicei ma acomodez repede intr-un grup nou,imi place sa fiu sincersi punctual cu toti cei din jur, pun suflet in tot ceea ce fac. De obicei ncand mi se acorda sanse nu o dau in bara.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vrajeala Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): reynold
  • Ore jucate pe server: 1400
  • De cat timp jucati pe server: Prima data cand am oferit o sansa fplayt-ului a fost in 2021,dupa am luat o pauza pana in 2022 si atunci am inceput sa ma joc serios.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore per zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn pentru powergaming si un ban pentru powergaming dar consider ca mi-am invatat lectia.
  • ID-ul din joc: 10871
  • Averea detinuta in joc: Sincer,nu stau sa farmez pentru avere ci stau sa ma distrez cu prietenii,sa imi fac prieteni noi asa ca am o avere estimativa de 500-650k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer,nu as face nimic diferit,doar as ajuta playerii acestei comunitati prin atributia mea de helper.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperii se ocupa cu rezolvarea ticketelor. Ei trebuie sa aibă o gândire rațională și sa le explice  jucătorilor cu ce au acționat greșit, iar in unele cazuri chiar sa ii sancționeze. Aceștia trebuie sa lase prieteniile deoparte și sa nu facă favorizări in cazul in care unul dintre prietenii săi a încălcat regulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share