Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Kandemir Emre [ NUME: Wolfus / 6653


Wolfus
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

Numele real: Kandemir Emre 
Varsta reala:17
Orasul unde traiti: Ramnicu Valcea 
Cu ce va ocupati: Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece am o experienta foarte buna si de lunga durata in cadrul a mai multor staff-uri. Sunt un tip foarte corect cu fiecare persoana pe care o intalnesc fie ca o cunosc fie ca nu, iar inainte de a face ceva mereu ma opresc putin si ma gandesc daca este bine sau nu.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, ma numesc Kandemir Emre sunt elev la liceul Alexandru Lahovari , imi place sa ma blimb cu bicicleta sunt pasionat de motociclete in special cele de la Harley Davidson , imi place sa imi fac prieteni, sunt respectuos , ajut orice persoana ce imi cere ajutorul , sunt o persoana indecisa , fac MMA de performanta .


Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin):Kandemir Emre 
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Wolfus 
Ore jucate pe server: Am 502 de ore 
De cat timp jucati pe server:Joc de 5-6 luni pe acest server .
Cat timp acordati serverului pe zi:In timpul liber 8-9 ore pe zi , in timpul scolii 6-7 ore .
Sanctiuni anterioare pe server:Un warn acumulat acum 2 luni ,si un ban provizoriu de 3 zile . 
ID-ul din joc:6653 
Averea detinuta in joc:Vip Diamond 400000$ , casa in mirror , cele 3 dube , 2 motoare si un nissan skyline 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu 
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Mi-as petrece cu siguranta mult mai mult timp alocand persoanelor ce au diferite probleme, sau care nu sunt obisnuite cu un Server de tip HARD RolePlay.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand un HELPER  trebuie sa ajute playerii noi, încât acestia să își formeze o parere frumoasa despre noi cat si despre server si mai ales munca fondatorilor , dar și a tuturor ce aparțin acestei comunități, sa ajute atat pe server, cât și pe discord.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Bineinteles
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share