Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Thomas Adalberto [ pauza / ID: 22761 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihai
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca nivelul cunostinteti regulamentului pe care il posed si atitudinea mea este potrivita pentru a ajuta playerii ca si membru staff
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider calm si cu o atitudine agreabila, usor introvertita, nu sunt genul ce sa se enerveze usor sau sa isi piarda calmul in situatii stresante sau persistente

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Thomas Adalberto
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): pauza
  • Ore jucate pe server: Aprox 2500
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Poate varia in functie de program dar in medie 3-4 ore si poate ajunge pana la 8-10 
  • Sanctiuni anterioare pe server: un warn pentru condus non rp si un ban pentru “afiliere clanul idiotilor” ce s a primit in cadrul scandalului pentru apartenenta mea la servere de discord 
  • ID-ul din joc: 22761
  • Averea detinuta in joc:  7-8 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Absolut deloc, ba chiar din contra, una destul de decenta in opinia mea
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut niciun conflict deschis cu vreun membru staff sub nicio forma
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Probabil nu as schimba nimic pe loc, ci cu timpul daca observ ca este nevoie
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Principalul scop este ghidarea playerilor noi si ajutarea atat acestora cat si a celor vechi cu probleme, conflicte sau orice situatie poate aparea in cazul roleplay ului
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share