Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Armando Thunder [thunder6666/4514]


Recommended Posts


  •  

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Constantin
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Torino, Italia
  • Cu ce va ocupati: In momentul de fata sunt somer.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Salutari, avand experienta in trecut, administrand peste 1500+ jucatori conectati zilnic, chiar si 450+ simultan, si detinand comunitati pe alte platforme precum Multi Theft Auto, consider ca am o experienta in plus fata de ceilalti ce m-ar putea ajuta pentru aceasta functie. De asemenea consider ca timpul meu liber ar fi foarte avantajos incat sa pot acoperii gaurile celorlalti, incat sa ofer jucatorilor o experienta de gameplay cat mai placuta, si probabil, un timp de asteptare mai mic pentru a ii ajuta sa isi rezolve problemele/nelamuririle.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru, locuiesc in Italia de peste 16 ani, am o vechime de peste 3 ani pe aceasta platforma minunata pe care o iubim si alte ori speram sa fie inchisa numita FiveM. Sunt o fire destul de calma si intelegatoare, detin foarte multa experienta in team working si doresc sa ajut comunitatea sa se dezvolte. In timpul liber consider ca FiveM-ul este o metoda prin care ma pot relaxa, iar pe acest server am gasit ceea ce cautam si n-a fost de gasit in alte locuri, un roleplay fara opriri si cu oameni cu care iti vine drag sa faci asta. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Armando Thunder
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): thunder
  • Ore jucate pe server: 750
  • De cat timp jucati pe server: Id-ul a fost luat anterior, insa joc fara oprire din 2023 Octombrie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5/10H
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 singur Warn pentru Suferinte deoarece nu am stiut sa imi tin gura cand era nevoie dar am reparat greseala asta, si un Ban pentru ca trebuie sa mai stau 3 zile in Politie.
  • ID-ul din joc: 4514
  • Averea detinuta in joc: Circa 3-4 milioane cu tot ce detin.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cum am mentionat anterior, as tintii sa ajut jucatorii sa isi rezolve problemele/nelamuririle intr-un mod cat mai rapid si eficient, incat sa scada timpul de asteptare, iar de asemenea as fi inca un Membru Staff ce ar fi prezent pana mai tarziu pe server incat sa se rezolve problemele si la ore mai tarzii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajutarea la probleme minore aflate pe server, chestii ce pot fi rezolvate de grade mai mici fara sa fie nevoie de interventia unui grad mai mare, incat sa nu fie nevoie sa intrerupa alte chestii mai importante incat sa ofere un Revive, sa sanctioneze un Roleplay intre 2 persoane sau sa dea un Teleport. De asemenea in timp, un Helper va cultiva informatiile oferite de ceilalti Membri Staff mai mari incat sa ofere ajutor cat mai eficient. Precum numele gradului specifica, este un AJUTOR al gradelor mai mari. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, cu software-ul placii video.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share