Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alex Bradi [ Bradi / ID: 1847 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Bradiceanu Alex
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Tg-Jiu
Cu ce va ocupati: Student
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie pentru ca in tot timpul jucat pe server am intampinat foarte multe situatii si am invatat foarte multe chestii cu care pot ajuta si pe cei noi 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex, am varsta de 17 ani, sunt o persoana calma, comunicativa si imi place sa petrec timpul alaturi de prietenii mei si sa ma joc diferite jocuri 
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Alex Bradi
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ャ Bradi
Ore jucate pe server: 1500 whipe ul acesta
De cat timp jucati pe server: aproximativ 3 ani
Cat timp acordati serverului pe zi: Cand am liceu in jur de 5 6 ore dar cand e wk sau vacanta mai mult
Sanctiuni anterioare pe server: 2 banuri provizorii ( Condus NON-RP, RDM )
ID-ul din joc: 1847
Averea detinuta in joc: in jur de 7 mil, prefer mai mult roleplay ul decat sa farmez
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as axa foarte mult pe "Ticketele Nocturne", intrucat atunci este nevoia cea mai mare de membrii staff activi pe tickete, dar in acelasi timp as incerca sa inteleg pe toata lumea si sa ajut in limita regulamentului
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ajuta playerii care au intrebari sau nelamuriri sau chiar si un ajutor penreu a face un roleplay cat mai corect
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share