Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Cucosii coksy[Rey / ID:38308]


Recommended Posts

  • Numele real: Cucos Andrei
  • Varsta reala: 26 ani
  • Orasul unde traiti: vaslui
  • Cu ce va ocupati: electrician 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da , toate cele 51 de reguli intrucat si cele 2 categori de reguli de la 1.1-,1.9 care se refera la jafuri de persoane si regurile de la ''jaf de magazin/banca''
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca am acumulat destule imformatii cat si experienta in oras , am invatat anumite principi si cred ca pot sa ajut si restul comunitati , imi place sa rezolv problemele si incerc mereu sa gasesc o solutie pentru a fi rezolvata
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Andrei sunt din Vaslui, cat despre mine sunt o persoana simpla imi place sa fac anumite lucruri (pescuit, fotbal ) in rest imi place sa fac oameni sa se simta bine in jurul meu , imi plac glumele si nu sunt suparacios (adica pizda)  incerc sa imi petrec timpul liber in mai multe activitati dar in general imi place sa ma joc seara sau in wekend si ma bucur ca am gasit un serv fain precum (fplayt) asta ar fi a 2-lea server , primul a fost undeground dar nu se compara   , ''daca nu muncesti nu castigi'' ar fi un principiu .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):cucosii coksy
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ReY
  • Ore jucate pe server: 2176.50 ore/ luni
  • De cat timp jucati pe server: din 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: deobicei  am stat si 10 ore pe server dar in general seara 4-5 ore si dupa somn dar nu tot timpul depinde de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:nicio sanctiune ma refer la (ban pe server)  da , 3 banuri   dar din greseli inveti si incerci sa nu le mai faci si am invatat din ele si de o vreme nu am mai facut nicio sanctiune pentru o perioada lunga si sper sa nu mai gresesc 
  • ID-ul din joc: 38308
  • Averea detinuta in joc:  7 milioane + alte masini /bunuri
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu , am incercat sa imi fac prieteni , nu am cautat certuri  sau anturaje proaste 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu , mereu am facut tickete daca aveam o problema
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  sincer vreau sa ajut serverul sa dau o mana de ajutor pentru ca munca din spatele  chiar merita si cred ca pot sa va ajut cumva , vreau sa invat anumite chesti si consider ca am acumulat anumit cunostinte intampinate pe server
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor  intalnite  pe server cat si mentinerea la un nivel  incat jucatori sa aiba o experienta cat  mai buna 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share