Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Antonio Balama [ antofw / ID: 39803 ]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio 
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Otopeni
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie datorita activitati pe care o am pe aceasta comunitate si deoarece cunosc regulamentul  foarte bine si cred ca am acumulat experienta necesara pentru a ajuta un player , stiu sa actionez situatiile stresante cat si rabdarea pe care o am in asemenea situatii si explicand ce au gresit si cum sa nu mai greseasca . 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Antonio ,  am varsta de 18 ani  si sunt din Otopeni . Pasiunea pe care o am este de a ma juca pe calculator . Ma consider o persoana calma , ambitioasa si respectoasa cat si timida cu persoanele pe care nu le cunosc . Incercand mereu sa ajut persoanele din jur meu cat se poate chiar daca nu le cunoasteam sau chiar daca nu aveam cum .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Antonio Balama
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AntoFW
  • Ore jucate pe server: 3386+
  • De cat timp jucati pe server: din 2022 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-10 ore ( depinde de cheful pe care il am ) 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri de NF din 2022 , 1 ban de refuz rp deoarece am intrat cu Bros-ul prin nisip din 2022 , 1 ban de Bug Abuse din 2022 , 1 ban de Condus Non RP din 19.04.2023 , 1 ban de Multiplicare Vehicul de pe 28.06.2023 si un ban de Metagaming / Mixing din 12.08.2023 . 
  • ID-ul din joc: 39803
  • Averea detinuta in joc: 6m + 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Doresc sa ajut playeri care se joaca pe aceasta comunitate cat sa le si explic ce au gresit si cum sa gestioneze asemenea situati .  
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru staff se ocupa cu ajutarea jucatoriilor cu problemele pe care le au cat si explicarea greseliilor pe care le au facut in anumite tip-uri de RP cat sa rezolve ticketele si sa scada timpul de asteptare . Sa se dedice cu ajutorul jucatoriilor noi care au intrat sa incerce aceasta comunitate .  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share