Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Maxinoiu Alex (frozencure/28698)


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Luca
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In primul rand pentru ca sunt foarte experimentat in tot ce inseamna FiveM si FplayT, avand 4.400 ore in FiveM si 2000 pe server si dupa parerea mea, acest lucru ma ajuta destul de mult in rezolvarea multor problemelor playerilor. Pe langa asta, consider ca sunt o persoana destul de calma si ca as reusi sa judec corect si sa iau decizii corecte cand vine vorba de o situatie in care se face un ticket, fara nervi si fara favorizari. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Luca, am 18 ani si unul dintre hobby-urile mele este gamingul, in special GTA-ul. De cand eram mai mic si am avut pentru prima oara calculator, mi-a placut foarte mult ideea de roleplay, incepand sa fac acest roleplay de pe SAMP dupa care am continuat pe FiveM. Consider ca stiu foarte bine sa lucrez in echipa, stiu sa respect si pe langa asta imi place foarte mult sa ajut, acest lucru defineste dupa parerea mea membrii staff FplayT. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Maxinoiu Alex
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): frozencure
  • Ore jucate pe server: 2019
  • De cat timp jucati pe server: Am jucat un timp in 2018 dar serios m-am reapucat in 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn si 2 ban-uri pentru condus non roleplay - mi-a luat ceva sa ma cumintesc, ultimul ban pentru asta a fost acum 1 an
  •                                                             1 ban pentru esuarea de a sta intr-o factiune acum 1 an
  •                                                             1 warn pentru bombardier acum aproape 1 an - m-a enervat un baiat foarte tare si nu am putut sa ma abtin sa nu il injur, am meritat warnul
  •                                                             1 ban pentru meta gaming acum 2 ani - aveam putine ore, alt baiat a facut si el meta si am raspuns la fail cu fail, am recunoscut, am primit ban doar 3 zile
  • ID-ul din joc: 28698
  • Averea detinuta in joc: in jur de 500k, am avut o avere destul de mare in trecut dar in ultimul timp nu am mai stat sa farmez si de asta am ajuns la asa putin
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer, dupa parerea mea nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand, din moment ce as primi acest grad sunt constient ca nu voi incalca in niciun fel regulamentul, pe de alta parte este o dorinta foarte veche de a mea sa fiu in staff pe acest server. Un alt lucru ar fi ca sunt foarte activ si va fi o placere sa fac tickete si, consider ca avand o experienta atat de mare ma voi descurca foarte bine in rezolvarea problemelor playerilor. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Pe scurt, face placuta experienta playerilor pe acest server, in sensul in care ii ajuta pe acestia sa isi rezolve problemele si sanctioneaza playerii care incalca regulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share