Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Adriano Paque [jihadu/ ID:35258]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Lucas
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Brasov
  • Cu ce va ocupati:Elev momentan, viitor student medicina
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Sigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cu siguranta
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu personal cred ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana activa pe server,imi place sa ajut jucatorii cu probleme/intrebari,stiu mereu sa explic problema cat sa nu se ajung la sanctiuni dar cand e nevoie,se recurge la ce trebuie .Sunt o persoana calma si intelegatoare.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salutare,ma numesc Lucas, porecla Jihadu pe server si imi doresc sa ajung student la Facultatea de Medicina Brasov deoarece ma pasioneaza corpul uman si cum functioneaza acesta.Sunt o persoana calma in marte parte a timpului dar cand ma enervez rau mii se Jihadu in sensul principal al cuvantului.Fiecare greseala pe care o fac inseamna o noua lectie si o noua invatatura.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Adriano Paque
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):الجهاد 
  • Ore jucate pe server:912 caracter-1 1275 cont
  • De cat timp jucati pe server:2021 noiembrie
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  7 ore +
  • Sanctiuni anterioare pe server: Cateva ban uri,invatate din greseli
  • ID-ul din joc:35258
  • Averea detinuta in joc: ~1 milioane in bani, un Chiron
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nici Ic, nici  Ooc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Da, Laur , PhunK
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Activitate, dovedirea oameniilor ca daca ai gresit, te poti schimba, sa nu mai fie atatea probleme pe sv d.p.d.v al playeriilor si al actiuniilor lor
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper,fiind printre cele mai mici grade, trebuie sa fie foarte activ pe partea de tickete, sa le rezolve, sa fie activ ca sa se faca remarcat, sa nu faca probleme, (arogante,nasul pe sus) 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Sigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share