Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Gustav Cristian [CHAOS / 664]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Eric Ciurescu Aurelian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Joc pe comunitatea FplayT de aproape 6-7 ani si consider ca stiu regulamentul  si roleplay-ul de pe acest server aproape perfect. Imi doresc sa ajut pe cei care nu stiu regulamentul, sa rezolv probleme intre alti playeri  si sa mentin alaturi de ceilalti membrii staff liniste pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma cheama Eric, stau in Bucuresti si imi place sa imi petrec timpul meu liber  iesind afara sau jucandu-ma pe calculator. Sunt serios, dar imi place sa fac si caterinca cu cei cu care imi permit si ma stiu. Sunt respectuos fata de oricine, indiferent de cine sunt, dar nu-mi place sa fiu luat peste picior de cei care nu ii cunosc. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gustav Cristian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): chaos
  • Ore jucate pe server: 1260
  • De cat timp jucati pe server: M-am apucat in anul 2017 pe la sfarsit.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Nu  am un program fix, pot petrece de la o ora pana la 10.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban pentru No-Fear in 2021 si Ban pentru AFK in Apa in 2021.
  • ID-ul din joc: 664
  • Averea detinuta in joc: Un submarin, un x5 , 900 de guvizi.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Nu stiu ce as putea face diferit, dar stiu ca as putea fi activ dimineata, noaptea tarziu, cand nu prea este staff pe server si sa rezolv probleme oameniilor. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper trebuie sa ajute jucatorii care au gresit, sa le explice ceea ce au gresit si sa nu fie influentati de nervi, prietenii etc. Acestia trebuie sa rezolve ticketele ori de pe joc, ori de pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share