Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Vito Giovanni [Parpandel / ID: 52375]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bizau Vasy
  • Varsta reala: 17 ani si 6 luni
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Elev, Profil Filo
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt capabil sa imi pastrez calmul in situatii stresante, imi place foarte mult sa interactionez cu cei din jurul meu, sa ii ajut. Eu sunt foarte organizat, responsabil si dedicat, am capacitatea de a lucra eficient in echipa si de a gestiona situatii diverse cu calm si profesionalism.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana entuziasta si motivata, mereu in cautarea de noi provocari si oportunitati. Sunt o persoana perseverenta si creativa, mereu in cautare de noi modalitati de a rezolva probleme si de a aduce valoare in tot ceea ce fac. Abilitatile mele de comunicare si empatie ma ajuta sa creez legaturi stranse cu cei din jurul meu. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Vito Giovanni
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Parpandel
  • Ore jucate pe server: 800
  • De cat timp jucati pe server: 5 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban (Esecul de a sta intr o factiune legala), doua warn-uri -am jefuit la ora 6 in ls neuitandu-ma la ora, -am ramas cu armura pe mine eu fiind civil.
  • ID-ul din joc: 52375
  • Averea detinuta in joc: 5 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as aduce o abordare inovatoare in indeplinirea sarcinilor si as lucra in mod constant pentru imbunatatirea serverului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa in special in gestionarea si rezolvarea problemelor/intrebarilor/reclamatilor tuturor cetatenilor, tratand ticketele cu calmitate si seriozitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share