Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Creanga Razvan [ ITzRazvy / 59914 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Creanga Iustin-Razvan
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Buzau
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Din punctul meu de vedere as merita aceasta functie doarece am o experienta vasta in ceea ce priveste serverul, stiu sa rezolv majoritatea bug urilor si as putea ajuta playerii noi cat si pe cei vechi atunci cand se comite o greseala
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat din Buzau, am 18 ani si ma joc pe sv de la 16, consider ca sunt matur si responsabil, imi place sa ma joc pe calculator facand asta zilnic, sunt calm si linistit, nu imi place sa ma implic in conflicte

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Razvan McCall
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Razvan
  • Ore jucate pe server: aprox 1500
  • De cat timp jucati pe server: 2022 vara
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7+ ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: majoritatea warnurilor sunt de cand jefuiam la 25 de ore, am un ban pt condus non roleplay, eu fugeam de politie si dupa ce i am pierdut mi am pastrat viteza, am un dc in roleplay si un ban de olympic swim+jefuit job, am jefuit la 25 de ore la drumul de la pescarul vechi 
  • ID-ul din joc:59914
  • Averea detinuta in joc: dodo, helion cu rf, elicopter frogger, 5 milioane impachetati, daca vreti o suma aprox 15 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca am avut un comportament frumos cu toata lumea
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As putea ajuta playerii serverului cu ceea ce stiu si in loc sa dau ture cu masina cand ma plictisesc as face tickete
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Cred ca un helper se ocupa cu ajutarea playerilor cu informatii si rezolva fail urile, verifica de macro, si aplica sanctiuni acolo unde este cazul
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, deobicei filmez cu OBS, dar am activat si instant replay de la nvidia
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share