Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Roxana Licciardi [ shadowstrike897 / ID: 67345 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Roxana
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Birmingham, UK
  • Cu ce va ocupati: Îngrijitor de bătrâni/bolnavi
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit aceasta funcție deoarece mi-am petrecut și îmi petrec foarte mult timp pe server, reușind să capăt cunoștințe necesare în situații complexe, dar și simple pe zi ce trece. De asemenea, am încercat și încerc mereu să ajut persoanele de pe server ori de câte ori este nevoie. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană calmă, dură, dar corectă, îmi place să ajut oamenii, să le explic prin scenarii diferite și prin exemple pe care le-am întâmpinat personal. Învăț repede din greșeli și știu să le repar rapid, îmi place să lucrez în echipă, dar și singură când este cazul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Roxana Licciardi
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Roxana13
  • Ore jucate pe server: aproximativ 1490h
  • De cat timp jucati pe server: Din 22 februarie 2023
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De la 4h până la 10h pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nicio sancțiune.
  • ID-ul din joc: 67345
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 5.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit din punct de vedere al RolePlay-ului, însă ca helper aș putea ajuta player-ii noi, dar si vechi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Functia de HELPER se ocupa cu ajutarea player-ilor cand acestia intampina altercatii, probleme legate de un anumit RolePlay; de asemenea, un HELPER se ocupa cu informarea si sfaturea player-ilor legate de regulamentul serverului. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share