Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Adrian Cosmin [ AdyFDM / ID: 9928 ]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Adrian 
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Rosiori de Vede
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece imi face placere sa ajut oamenii care au nelamuriri/probleme, sa ii indrum catre un roleplay mai bun, am destul de mult timp liber si-mi face placere sa joc pe server-ul vostru. Intr-adevar, nu sunt un membru foarte vechi pe aceasta comunitate, sunt de aproximativ 1 an, dar am dobandit destul de multe cunostinte fiind activ.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut! Numele meu este Adrian și am 16 ani. Locuiesc în orașul Rosiori de Vede. Sunt o persoană sociabilă și energică, care își găsește bucuria în lucruri simple și distractive. Îmi place să mă joc și să explorez lucruri noi. Sunt deschis la noi experiențe și întâlniri cu oameni noi. Îmi place să mă implic în diverse activități și să îmi dezvolt abilitățile în timpul liber

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Adrian Cosmin
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Ady._.FDM
Ore jucate pe server: 850
De cat timp jucati pe server: 2 ani 
Cat timp acordati serverului pe zi:  4-5 ore
Sanctiuni anterioare pe server: Meta , Bug Abuse , Coruptie
ID-ul din joc:9928
Averea detinuta in joc: cu tot cu masini 1.5 mil
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: fara prietenii / favorizari ! Regulamentul este strict !
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: cu rezolvarea ticketelor pe discord cat si pe joc , cu informatiile de care au playerii nevoie
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Edited by AdyFDM
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share