Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andrei Shukarime [ Ureche / ID: 41718 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dumbrava Andrei-Iulian
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Student la Academia Navala Mircea cel Batran Constanta / Student la Universitatea Ovidius Constanta la Agricultura IFR si ma mai ocup cu tatal meu de firma pe care o avem in paralel.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In speta , pot spune ca as merita aceasta functie  deoarece as fi foarte implicat in ceea ce priveste membru staff , chiar daca nu am avut ocazia sa fiu pe unul dintre serverele FPLAYT, dar as merita cu promtitudine aceasta functie prin simplul fapt ca pot oferi sprijin jucatorilor, dar si celorlalti membrii staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Andrei, locuiesc in Constanta sunt student la Academia Navala cat si la Universitatea Ovidius, imi place sa stau pe calculator in timpul meu liber si sa combin utilul cu placutul. Sunt o persoana calma, rabdatoare si pot spune ca am abilitatea de a face persoanele sa inteleaga lucrurile foarte usor prin modul meu de a explica.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrei Shukarime
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): krZz
  • Ore jucate pe server: 1502
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani si 10 zile
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Exista o varietate de ore , dar pot spune ca in jur de minim 4 ore sigur.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn de No-fear
  • ID-ul din joc: 41718
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane in banca, dodo, arme etc.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu am gresit nimanui si nu am avut parte de vreo altercatie sau o greseala mare.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu. nu am avut nici macar cea mai mica discutie ce poate duce la o cearta.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu ma consider diferit , toti suntem egali in modul nostru dar faptul ca pot explica lucruri complicate destul de usor jucatorilor aduce un plus. In special as sta pe tickete si as ajuta jucatorii sa si lamureasca problemele si neintelegerile legate de roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutorul reclamatiilor, ticketelor, de modul in care roleplay ul decurge de intrebarile pe care jucatorii le adreseaza. Cel mai important este ca tu sa intelegi fiecare persoana si sa te pui in locul ei in momentul in care aceasta nu intelege si are o nelamurire. Oricat de problematica ar fi trebuie sa ti pastrezi calmul si sa faci in asa fel incat toata tensiunea sa ramana la un nivel scazut.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by kr3zEE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share