Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Boss Darius [Darx / ID:42068]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bocan Darius
  • Varsta reala: 17 in mai 18
  • Orasul unde traiti: Brad. Hunedoara
  • Cu ce va ocupati: Elev,saxofonist
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere cred ca merit aceasta functie pentru ca stiu sa ma descurc in situati dificile sa lucrez sub presiune si ca stiu sa iau decizi bune chiar daca am nervi sau am o stare proasta si pentru ca vreau sa ajut aceasta comunitate si orice persoana care are o problema sau o nelamurile.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Darius am 17 ani aproape 18 imi place sa ma joc five m si sa cant la saxofon pe langa astea sunt si elev in calasa a 11 pe profil filologie si sunt  o fire glumeata dar si serioasa depinde de situatia in care ma aflu stiu sa lucrez sub presiune si sa iau decizi ferme indiferent de situatie .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Boss Darius 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Darx
  • Ore jucate pe server: 655
  • De cat timp jucati pe server: undeva la 1 an si ceva 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: am avut o pauza de cateva luni din cauza unor probleme personale dar in medie undeva la 4-5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nici  o sanctiune din partea membrilor staf 
  • ID-ul din joc: 42068
  • Averea detinuta in joc: 75.000 cateva masini si barcii
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, am avut niciodata 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pe partea de roleplay nimic as ajuta persoanele cu problemele lor indiferent care ar fi acelea si as ajuta comunitatea sa scape de  persoanele care fac probleme sau trol 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Din punctul meu de vedere un helper se ocupa cu pastrarea linisti pe server cu tichete si cu ajutarea playerilor cu orice problema sau nelamurire ar avea.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share