Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Rossetti Jessica [ kunis / ID: 662 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Jessica.
  • Varsta reala: 19.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Studenta.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt responsabila de acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am timpul necesar disponibil, stiu regulamentul serverului, sunt capabila de a rezolva situatii, sunt serioasa, vreau sa ajut cu mare drag comunitatea in care ma aflu si evident, sa capat mai multa experienta pe partea aceasta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana sociabila, comunicativa cu-n simt al umorului dezvoltat, foarte empatica, intelegatoare si cu dorinta de a sari mereu in ajutor cand este nevoie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rossetti Jessica.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): kiss me
  • Ore jucate pe server: 4270.
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4 pana la 7-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban pentru no fear, 1 warn pentru no fear.
  • ID-ul din joc: 662.
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 50.000.000.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In ceea ce priveste roleplay-ul meu, nu as modifica ceva, insa cu siguranta mi-as dedica mult timp treburilor ce tin pe partea de staff, pentru sfatuirea, indrumarea si intelegerea de care au nevoie playerii in fiecare zi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor de diferite probleme, corectarea micilor greseli care ar putea aparea in roleplay-uri si indrumarea playerilor atunci cand apar nelamuriri in ceea ce priveste cunoasterea sau interpretarea regulamentului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share