Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexandru Ene [e_alecs/49862]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ene Alexandru
  • Varsta reala: 30 de ani
  • Orasul unde traiti: Buzău
  • Cu ce va ocupati: Cadru militar
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu pot spune că îl știu la perfecție, însă în timpul petrecut pe server am învățat destul. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Doresc ca în timpul liber pe care îl am și il petrec pe server, să ajut cum pot și cu ceea ce pot pentru ca playerii să aibe o experiență cât mai bună.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salutare, numele meu este Alex. Am vârsta de 30 de ani şi în timpul liber mă joc destul de mult FiveM, atunci când stau la calculator. Îmi face plăcere să cunosc persoane noi și să ofer ajutorul meu atunci când pot.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexandru Ene
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): e_alecs
  • Ore jucate pe server: 2415
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc: 49862
  • Averea detinuta in joc: ~16 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu (am deținut gradul de helper in trecut, însă timpul nu mi-a mai permis să mă ocup atat de mult de staff)
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu aș face nimic diferit, însă aș întinde o mână de ajutor atat jucătorilor cât şi colegilor din staff, dacă ar fi să fiu acceptat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul este acea persoană din staff care se ocupă de nevoiile și necesitățile celorlalți jucători pentru ca experiența de pe server să fie cat mai placută.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share