Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alex Botis [41628]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Alex 
  • 1.2 Prenume:Botis
  • 1.3 Sex:M
  • 1.4 Vârsta:22
  • 1.5 Înălțime:1.85
  • 1.6 Greutate:80 Kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Rulota Nr.38
  • 1.9 Număr de telefon:796-6752

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:-
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu sufar de nicio boala
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da in Limba Engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Nu
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:La Spitalul Viceroy iar am fost admis
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Pescar,miner,pilot avion

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):

    Doresc sa devin parte a Departamentului de Politie din Los Santos pentru ca imi doresc sa imi dedic viata servirii comunitatii si protejarii celor din jur. Vad politia ca pe o institutie esentiala in mentinerea ordinii si sigurantei publice, iar eu sunt hotarat sa fiu parte a acestei forte care lucreaza pentru binele comun. Los Santos este un oras vibrant si divers, dar cu provocari specifice, iar eu cred ca pot aduce un aport valoros in rezolvarea acestor probleme.

    Prin intermediul acestei pozitii, am oportunitatea de a ajuta la prevenirea criminalitatii, protejarea victimelor si promovarea unui mediu sigur si stabil pentru toti locuitorii. De asemenea, consider ca munca in cadrul Departamentului de Politie imi va oferi oportunitati semnificative de crestere personala si profesionala, dezvoltandu-mi abilitatile de comunicare, luare a deciziilor si gestionare a situatiilor tensionate.

    In final, prin angajamentul meu fata de valorile de integritate, echitate si serviciu public, cred ca pot contribui in mod pozitiv la misiunea Departamentului de Politie din Los Santos si sa fiu un factor de schimbare in comunitatea noastra pentru un viitor mai sigur si mai prosper.

  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Ca candidat, ma diferentiez prin abordarea mea holistica si pasionata in rezolvarea problemelor. Am o intelegere profunda a contextului si a provocarilor actuale, iar abilitatea mea de a gasi solutii inovatoare si sustenabile este evidenta in fiecare proiect in care m-am implicat. In plus, am o abilitate excelenta de comunicare si colaborare, ceea ce imi permite sa lucrez eficient in echipa si sa incurajez contributiile din diverse perspective. Experienta mea vasta in domeniul [specifica domeniul, de exemplu, tehnologic, financiar, social etc.] ma ajuta sa inteleg in profunzime nevoile si cerintele acestui domeniu si sa ofer solutii adecvate. In plus, sunt orientat spre rezultate si ma angajez sa obtin cele mai bune rezultate posibile in orice sarcina mi se incredinteaza. Prin determinare, creativitate si dedicare, sunt convins ca pot aduce contributii semnificative si pozitive in orice echipa sau proiect.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Alex
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Oradea
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :Din anul 2018
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :Din anul 2022
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :1237
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :41628
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?:Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?:Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?:Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?:Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații :-
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share