Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gicu Eusebiu [ Gicu Eusebiu / ID: 53038 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Boldi Eugen
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da,eu sunt de parere ca un membru staff trebuie sa fie intotdeauna vertical , indiferent de situatie.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece sunt un baiat silitor si ascultator care cauta sa ajute cat mai multa lume posibil si incearca sa schimbe ceva.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider un om foarte calm si ambitios. Spre rusinea mea,trebuie sa recunosc ca am intalnit niste situatii in care anumiti copii m au enervat extrem de tare si m am dezlantuit. Cu toate acestea,ma enervez greu dar si cand ma enervez sunt greu de oprit.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gicu Eusebiu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): GICU EUSEBIU 69 69
  • Ore jucate pe server: 290,dintre care 110 facute in ultimele 3 saptamani.
  • De cat timp jucati pe server: Acum 2 ani am intrat prima oara,dar am luat o pauza mare de la fivem. Am incewput sa ma joc din nou regular acum o luna.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6
  • Sanctiuni anterioare pe server: NU
  • ID-ul din joc: 53038
  • Averea detinuta in joc: 300k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,ba din contra am incercat sa dezvolt multe relatii si sa imi creez cat mai multe conexiuni pozitive.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu,de fiecare data cuvantul staffului a fost cuvantul staffului si chiar daca eu eram intr o postura de dreptate am fost calm.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as aloca foarte mult timp staffului deoarece am aproape 4000 de ore in fivem si deja m am plictisit de rp normal. In al doilea rand m as baza pe punctul meu forte,acela fiind sinceritaatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper are rolul de a ajuta. De aici chiar si denumirea de "Helper". Acestia trebuie sa fie rabdatori si intelegatori dar si sa treaca prin filtrul mintii majoritatea informatiilor, in final bazandu-se pe onestitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Eu filmez 24/7 orice fac pe server,deci normal ca voi filma si in continuare.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da,asa mi se pare si normal.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share