Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ibrahimovic Warof [ Edrian / 88621 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dario
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Dorohoi, jud. Botosani
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Total de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu pot spune ca la perfectiune, dar il stiu. Este normal ca un membru staff  sa cunoasca regulamentul server-uluo pe care joaca.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut cum pot jucatorii si as vrea sa trec la urmatorul nivel avand si o "vechime" ,capabil sa rezolv un conflict in cazul in care ar aparea ,fiind o persoana serioasa dar si intelegatoare. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Dario, am 17 ani, sunt elev in clasa aXa la Liceul Regina Maria Dorohoi pe profilul Stiinte ale naturii. Eu,ma consider o persoana serioasa,prietenoasa. Pasiunea mea este dea a canta, este una dintre cele mai mare pasiune, sau hobby. Cam atat despre mine ,iar personalitatea mea o sa o aflati cand ne vom cunoaste mai bine. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Warof Ibrahimovic
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Warof 
  • Ore jucate pe server: 450
  • De cat timp jucati pe server: de un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zile. In general 4 ore. Iar in timpul liber mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 warnuri
  • ID-ul din joc: 88621
  • Averea detinuta in joc: 1.000.000 💸
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca am o reputatie destul de decenta deoarece nu fac diferite intre jucatori , poate sa fie cap de mafie sau miner , le vorbesc la fel , nu sunt bombardier , vorbesc calm cu oamenii la acidente si in rp uri in general.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu,nu am avut discutii care ar putea fi considerate altercatii cu niciunul din membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fii mult mai atent la ce se intampla in jurul meu si as incerca sa ma implic mai mult in jucatorii atat pe discord cat si pe server. Si mi-as impartii timpul pe server,jumate din timp facand roleplay ,iar dupa tickeete,incercand sa ajut jucatorii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Modereaza discordul / chat-ul din joc , Are grija ca playerii sa se comporte normal ( condus rp , bombardierism etc ) si tickete care nu necesita un grad mai mare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:  Da , pot filma mereu actiunile prin geforce sau obs .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share