Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Milcapone Patrick [ Rapper05 / ID: 93 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Szmuck Patrick
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca / Baia Mare
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana motivata si dedicata, incercand sa fac intotdeauna totul cat mai bine. In plus mai am experienta in staff pe servere de RP, ceea ce ma poate ajuta. Sunt foarte corect intotdeauna, spre exemplu ma joc pe fplayt de cand era in Paleto si nu am luat un warn nicioadata, mai exact nu am luat de cand ma joc fivem. In plus imi place sa impac pe toata lumea, prin asta nu ma refer ca daca cineva este contra deciziei corecte, eu nu o sa i-o dau, ci la faptul ca dupa ce ii dau sanctiunea, imi place sa ii explic de ce a primit, sa inteleaga problema si sa nu creada ca a fost neindreptatit.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Szmuck Patrick, am 19 ani, sunt student la facultatea UBB in Cluj-Napoca, Facultatea de Matematia-Informatica cu specializarea Informatica-Engleza. De mic sunt cu calculatorul in brate si asa va ramane intotdeauna. Scaparea mea din realitate este calculatorul, fie ca ma joc, studiez sau programez. Un hobby de-al meu este sala, fac asta de 3 ani consistent, lucru ce m-a facut sa ma dezvolt personal, sa am o stare mai buna si o parere mai buna despre mine, un lucru foarte important in evolutia mea. Nu imi place sa stiu ca cineva este suparat sau are o problema cu mine, intotdeauna incerc sa justific orice fac, sa nu ramana probleme de genul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Milcapone Patrick
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rapper05
  • Ore jucate pe server: 733 ore
  • De cat timp jucati pe server: De cand era situat in Paleto, cu cateva pauze
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 2-3 ore, fara maxim
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna
  • ID-ul din joc: 93
  • Averea detinuta in joc: Networth aproximativ de 3 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Faptul ca imi place sa explic oricui si sa impac pe toata lumea, cred ca ar ajuta la imaginea staff-ului, astfel lumea nu ramane cu un gust amar (sau asa de amar, depinde de persoana) dupa un ticket. Plus ca am o gandire foarte logica si matematica, lucru ce cred ca ma ajuta.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER din punctul meu de verede are un rol foarte important intr-o comunitate. Acesta la baza se ocupa cu rezolvarea problemelor playeri-lor, dar este cu mult mai complex. El prin actiunile sale si modul sau de a fii, ajuta la sustinerea unei comunitatii, la aducerea de playeri noi si longevitatea acestora, deoarece un om nou pe comunitate cand vede ca cineva care are un rol important este serios si matur, are cu totul alta parere si incredere in comunitate. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share