Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ismael Guzman [ guzman / 74637 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marian
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Severin
  • Cu ce va ocupati: Student la FEAA Management 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Consider ca stiu regulamentul server-ului foarte bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt capabil de aceasta functie deoarce sunt o fire calma, glumeata atunci cand este cazul si stiu sa actionez impartial si mereu sa tin cu adevarul, consider ca ma defineste corectitudinea si mereu mi-a placut sa fiu un om corect. Am mai detinut functii staff pe alte servere dar sunt constient in totalitate ca acest server are niste standare ridicate si ma consider capabil sa ma ridic la standeardele acestui sercer, implicit acestei comunitati.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Marian, am varsta de 19 ani si in momentul de fata sunt student la Facultatea de Econosmie si Administrarea Afacerilor de la Craiova, acum trec in anul doi, iar ca hobby-uri am iesitul cu prietenii, statul la calculator si iesirile cu prietneii. Sunt o fire foarte prietenoasa, glumeata atunci cand este cazul si situatia permite acest lucru, dar sunt un om corect si mereu imi place adevarul, mai pe scurt urasc minciuna. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ismael Guzman
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ismael Guzman
  • Ore jucate pe server: 890
  • De cat timp jucati pe server: de aproximativ 7 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De obicei petrec pe server intre 3 si 5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban provizoriu petru coruptie.
  • ID-ul din joc: 7463
  • Averea detinuta in joc:  Fiind doar in factiuni legale, nu am strans o avere, insa acum fiind civil, farmez, averea se estimeaza la 10 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca sunt respectat de multa luma, sunt in factiunea de medici si toti au o parere foarte buna despre mine
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as fi mult mai atent la mine ca persoana, atat ooc cat si ic trebuie sa fiu respectat pentru ca staff-ul reprezinta imaginea server-ului si nu as vrea sa am o imagine proasta, voi fi mult mai atent la actiunile pe care le fac pe server si as deveni o persoana complet impartiala atunci cand este vorba de tickete, o sa ajut playerii si o sa sanctionez persoanele care nu se conformeaza regulamentului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cred ca un helper se ocupa cu nevoile playerilor, adica mai precis cu probleme pe care acestia le intampina in cadrul jocului, fie ele provocate de alti jucatori sau probleme de natura tehnica aparute din diverse motive. De asemenea consider ca un helper este sau ar trebui sa fie un exemplu pentru toti ceilalti jucatori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share