Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Chirila Petru [ Petruu / ID: 27524}


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • N umele real: Chirila Petru-Daniel
  • V arsta reala: 19
  • O rasul unde traiti: Bucuresti.
  • C u ce va ocupati: Sunt Student la Politehnica Bucuresti
  • S unteti de acord ca trebuie sa sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • C unoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • D e ce credeti ca meritati functia (Minim 20 cuvinte): Merit sa ocup functia de helper deoarece sunt pasionat de gaming și am o dorinta foarte mare de a ajuta comunitatea sa se bucure de o experienta placuta si echilibrata. Am abilitatea de a comunica eficient și de a rezolva problemele într-un mod calm și rațional.
  • D escrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana responsabila, dedicata si empatica, cu o atitudine pozitiva si deschisa catre provocari noi. Imi place sa ma implic in proiecte si sa colaborez cu ceilalti pentru a atinge rezultate de succes. Am o atitudine deschisa si sunt receptiv la feedback, cautand mereu sa invat si sa ma dezvolt.

 

Informatii de pe joc:

 

  • N umele din joc (Buletin): Chirila Petru-Daniel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 👑Liakan👑
  • O re jucate pe server: 1985 ore
  • D e cat timp jucati pe server: Ma joc pe server din 2019, dar serios din 2021.
  • C at timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore pe zi poate si mai mult cu ocazia increderii dumneavoastra in acceptarea acestei cereri.
  • S anctiuni anterioare pe server: Am avut o perioada de glorie in 2021 cand am acumulat 2 banuri si 2 warnuri, apoi am luat ban pentru coruptie, deoarece anul trecut am avut bacul si am avut nevoie de o pauza de la server :))))), .
  • I D-ul din joc: 27524.
  • A verea detinuta in joc: 3 milioane cash, magazin, m5 f10, praf, arme, etc.
  • V a stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu sunt genul sa ma cert cu cineva, incerc sa ii inteleg parera sau imi asum greseala facuta.
  • A ti avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • C e ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut oamenii cat mai repede si cat mai corect posibil.
  • C u ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cred ca un helper trebuie sa ajute si sa raspunda la intrebarile playerilor, urmand sa supravegheze diverse actiuni ale jucatorilor si sanctionarea celor care nu respecta regulamentul serverului.  
  • A veți posibil de a filma în situații în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Dap.
  • E ști de acord ca orice minciuna/informație eronata din această aplicație sa fie pedepsită cu ban permanent?: Da, sunt de acord.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share