Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Scarlet Maftei [scq | ID: 1644]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Scarlet
  • Varsta reala: 18 ani
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca in cele 2200+ ore jucate pe serverul FPlayT am trecut prin multe situatii dificile cu toate tipurile de roleplay din care am invatat diferite lucruri ce ma pot ajuta in rezolvarea a multor situatii. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Scarlet, am 18 ani, locuiesc in Cluj-Napoca si sunt in clasa a 12-a pe profil mate-info. Ma consider o persoana simpatica, sociabila si intelegatoare. Ma joc zilnic pe PC, acordand mai mult timp fivemului decat altor jocuri. Imi place sa ajut lumea si sa imi fac cat mai multi prieteni.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Scarlet Maftei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): scq
  • Ore jucate pe server: 2230 ore
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn
  • ID-ul din joc: 1644
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 15 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa previn cat mai mult failul facut pe server, cat si trollul sau alte lucruri ce sunt impotriva regulamentului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Functia de helper se ocupa cu indrumarea jucatorilor noi, imbunatatirea roleplayurilor, rezolvarea ticketelor si a problemelor aparute pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share