Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] ionica klau [cipriotu / ID: 8995]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Benea Ciprian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Timis,Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Salut,eu cred ca merit sa am o sansa pentru aceasta functie deoarece am un numar mare de ore pe server (in jur 2500 ore) si am experienta in ce a ce inseamna RolePlay si situatii!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut,ma cheama Cipri sunt din Timisoara Judet Timis si imi place sa ma joc FiveM mai exact pe FplayT,sunt o persoana sociala care nu se enerveaza foarte usor si caruia ii place sa vorbeasca! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): ionica klau
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): thatman122
  • Ore jucate pe server: 2700+
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 3 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot sa acord in jur de 3-4 ore pe zi in timpul saptamanii si in weekend jur de 4-6 ore!
    Sanctiuni anterioare pe server: Un Warn pentru No-Fear luat in data de 08.07.2022
  • ID-ul din joc: 8995
  • Averea detinuta in joc: In jur de 10 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune exact ca as putea face ceva foarte diferit deoarece totul este bine deja cum este,dar o sa incerc sa rezolv tot ce pot fara a deranja oamenii si fara favorizari si ETC.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu a oferii ajutorul playerilor noi cat si vechi in diferite situatii! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share