Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] (Diego Federico) Catalin [21193]


Recommended Posts

zz7c9C5.png


 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Catalin Ionut
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Stivuitorist
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece ma joc pe server de 1 an si 3 luni  si fivem de 6 ani, am avut tickete de la care am avut de invatat si m-am uitat la live-urile unor membrii STAFF de pe server, am invatat foarte multe lucruri folositoare de la acesti oameni, unul din ele este cum sa procedezi corect si eficient la tickete. Cunosc regulamentul server-ului la perfectie si in 1301 ore jucate pe server am avut un singur warn dar l-am platit , nu am cauzat probleme la roleplay pe server si am fost un jucator foarte pasnic.In ultimul rand, consider ca merit o sansa sa fiu membru STAFF deoarece pot sa fiu activ, pot ajuta comunitatea, pot ajuta cu sugestii/propuneri
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): sunt un baiat de la tara , imi place sa ma distrez , imi place sa ajut persoanele in anumite situati ale lor

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Diego  Federico
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Diego Federico Angelo
  • Ore jucate pe server: 1301
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si 3 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3 sa 4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:  un ban de tranzactie ooc  , trebuie sa fie scos pentru ca sa rezolvat cu aceasta sanctiune
  • ID-ul din joc: 21193
  • Averea detinuta in joc: dodo , phantom , prelata mare , mtl breaked heavy + inca cateva masini + motoare
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:dupa obtinerea acestei functii o sa ajut comunitatea fiind activ pe partea de tickete, rezolvand problemele jucatorilor in-game cat si pe Discord, organizand DV-uri la joburile aglomerate si prin sanctionarea jucatorilor care incalca regulamentul si strica distractia si roleplay-ul + tinand linistea pe chat 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper, cum am mentionat si mai sus, are datoria de a rezolva tickete(in-game sau discord), are datoria de a organiza dv-uri in locatiile de job pentru a inceta crash-ul si lag-ul creat din cauza masinilor intr-un singur loc si de a oprii spam-ul si certurile pe chat-ul OOC!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share