Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Groza Andrei [32604]


Recommended Posts

NFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Groza
  • 1.2 Prenume: Andrei
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 28
  • 1.5 Înălțime: 1.88
  • 1.6 Greutate: 75 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman 
  • 1.8 Adresă: Fplayt Residence Nr.11
  • 1.9 Număr de telefon: 914-0350

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur , in momentul de fata nu detin nici un cazier. 
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: NU! Sunt perfect sanatos am toate analizele facute la zi , nu exista ingrijorari.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: NU! Fac sport de performanta sunt in forma maxima in fiecare zi.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: NU!
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: In trecut am fost un infractor dar mi am inspasit pedepsele , mi am platit amenzile si cazierele si m am calit de tot ce inseamna infractiuni in acest oras , deci da sa raspund la intrebare in trecut am fost arestat dar nu pentru o crima ci pentru o tentativa de omor , aceasta fiind cea mai grava pedeapsa a mea.
  • nnnn2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Din nefericire da ... am fost arestat pentru multe nelegiuiri , de la cele mai putin grave cum ar fi conducere fara permis la cele mai grave cum ar fi tentativa de omor sau evadarea de organele legii , faptele mele se pot vedea pe MDT , dar repet mi am ispasit pedepsele si nu mai vreau sa fac asa ceva nici o data!
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: NU! Acest lucru nu l am facut nici o data , nu m am apropiat de substante de genu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Desigur , in special contraventiile mele au fost pentru depasirea limitei de viteze dar si pentru faptele de mai sus.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur atat categoria A cat si B dar si C+E si HS.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Suspendat l am avut o singura data acum un an si putin pentru viteza mare pe care o aveam.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur !
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Am cunostinte lingvistice atat in limba Romana cat si in limba Engleza si Germana.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da , prima data cand am trimis un acest gen de aplicatie a fost acum aproape un an , si recent acum cateva zile !
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Prima data cand am trimis o aplicatie pentru Departamentul de Politie verdictul a fost Acceptat , iar acum cateva zile verdictul a fost Respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: NU!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am avut foarte multe joburi , de la administrator de firme sau agent imobiliar , la miner sau pilot de avion.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Imi doresc sa ma alatur Departamentului de Politie dintr-un amestec de motivatii personale si aspiratii profesionale adanc inradacinate in cunostiinta mea. Avand in vedere ca in trecut am facut doar lucruri rele , atat rele pentru mine cat si pentru comunitate de acum as vrea sa apar justitia din oras si sa fiu la dispozitia oamenilor ! 
    Imi doresc sa incerc si altceva si imi doresc sa imi depasesc asteptarile personale si sa ajung cat mai sus, sa invat lucruri noi si sa ma bucur de acest oras intr un mod legal.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt constient ca fiecare candidat aduce propriile sale calitati si experiente unice in considerare, iar diferenta dintre mine si ceilalti candidati poate fi discutata prin urmatoarele aspecte : Experienta diversa si abilitatile mele , empatia si comunicarea eficienta , motivatia si angajamentul fata de servirea comunitatii. Acestea fiind spuse sper ca sunt un om potrivit pentru acest departament s ma pregatesc sa fiu un membru valoros pentru comuntiate.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Andrei-Alin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Brasov
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : De aproape 5 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : De aproximativ un an si putin , dar cu pauze.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : Detin 524h
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 32604
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur!
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da!
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc de vizionarea aplicatiei mele sper ca acum cu cazierele platite si o poveste frumoasa voi fi acceptat .
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share