Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] David Csengheri [ DeividHappyHourEnjoyer / 75063 ]


Recommended Posts

Numele real:David Csengheri

Varsta reala:15 in august fac 16 ( sper sa am șanse 🥹)

Orasul unde traiti:Satu Mare

Cu ce va ocupati:Student la liceu, profil mate-info intensiv info

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA!

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA!

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit această funcție deoarece mi se potrivește, admir alti membri staff

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire foarte calma, matură , isteață, știu sa controlez situația in cele mai piperate momente, sunt pasionat de calculatore, in timpul liber reparând.a

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin):Deivid Alexandrescu

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): David Atena | 230

Ore jucate pe server:1450

De cat timp jucati pe server:din mai-iunie mai lejer, si foarte puternic din august anul trecut

Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore in timpul săptămânii/ 8-10 ore in weekend 

Sanctiuni anterioare pe server: un ban de meta primit pentru ca eram pe un sv de discord pe care se facea meta.. atragă du mă după ei, acest ban a fost primit in decembrie, este prima si ultima sancțiune pana la momentul actual.

ID-ul din joc:75063

Averea detinuta in joc: aprox 20 mil

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca chiar am o reputație bună, mi a fost pătată puțin cu acel ban, dar asta este, nu a fost cu intenție 

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, chiar mă înțeleg bine cu mulți, si ne știm 

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic, as dorii sa fac tickete, sa ajut oamenii, sa îmbunătățesc roleplay ul pe sv, si sa imi fac roleplay ul meu!

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupă cu ajutorul jucătorilor, sancționarea lor in cazul unei greșeli, explicarea greșelilor si îmbunătățirea roleplay ului.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA!

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA!!!

Edited by DeividHappyHourEnjoyer
Link to comment
Share on other sites

  • DeividHappyHourEnjoyer changed the title to [ HELPER ] David Csengheri [ DeividHappyHourEnjoyer / 75063 ]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share