Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alexandru Gabriel [ Road / ID: 61751]


Recommended Posts

  • Numele real: Alexandru Gabriel
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie deoarece am acumulat o experienta si imi place sa ma implic in a asista persoanele noi pe server si in rezolvarea problemelor lor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru si am frumoasa varsta de 17 ani. Locuiesc în Bucuresti si imi place sa ma joc pe calculator, cat si in aer liber alaturi de prietenii. Sunt o persoană calma, capabila sa-si pastreze calmul in situatii neplacute, iar comunicarea este una dintre pasiunile mele de baza. Imi place sa interactionez, sa fac glume si sa imi fac prieteni noi. Imi place sa comunic si sa glumesc, dar cand ma aflu intr-un moment serios stiu să tratez lucrurile cu responsabilitate.
  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Alexandru Gabriel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Road
  • Ore jucate pe server: 602
  • De cat timp jucati pe server: 29 August 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-5h
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 2 sanctiunii pe server,iar acestea sunt un ban de coruptie find medic in data de 17/02/2023 si un ban pentru hack in data de 29/08/2022 pe care il reget si acum,dar din pacate faptul a fost consumat.
  • ID-ul din joc: 61751
  • Averea detinuta in joc: aprox. 1.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as fii foarte atent la interactiunile cu jucatorii ic cat si ooc find un membru staff trebuie sa fiu un exemplu pentru jucatorii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru helper ajuta jucatorii de pe server sa isi rezolve problemele si sa le raspunda la intrebari legate de server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share