Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Vasilescu Eduard [15954]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume:Vasilescu 
1.2 Prenume:Eduard
1.3 Sex:M
1.4 Vârsta:32
1.5 Înălțime:1,72
1.6 Greutate:73 
1.7 Naționalitate:Romana
1.8 Adresă:-
1.9 Număr de telefon:353-2015

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu 
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu 
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da,pentru viteza 
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da 
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da, a fost odata cu amenda 
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da, am cunostinte lingvistice si in limba engleza 
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu 
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu 
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Pescar Avanstat, Petrolist, Pescar 
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece tatal meu a lucrat in acelasi domeniu iar de mic am aceasta pasiune, si pentru a ajuta locatarii din oras si a trata toate cazurile din oras. Am invatat la Universitatea de Medicica si Farmacie Grigore T. Popa. Acum 3 luni am terminat rezidentiatul si doresc sa ma angajez la spitalul Viceroy deoarece vad un colectiv foarte unit.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Consider ca toti suntem la fel dar eu ma pot diferentia de restu prin calitatile mele de agilitate si convorbire cu pacientii. Am facut baschet o perioada de 5 ani iar asta m a ajutat sa imi dezvolt agilitatea. Doresc sa ma inteleg cu restul colegilor daca o sa fiu acceptat si sa nu existe certuri intre noi. 
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume:Eduard
4.2 Vârsta:16 ani
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Vaslui 
4.4 De când vă jucați GTA V?:Din 2019 
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de 10 luni 
4.6 Cate ore aveti pe server?: 1068
4.7 Ce ID aveti in joc ?:15954
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:3-6 de luni pana vineri iar in weekend cam toata ziua 
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:un warn pentru meta la inceput.
5.0 Alte informații:-


 

Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost 𝘼𝘾𝘾𝙀𝙋𝙏𝘼𝙏

Asta înseamna ca aveti o sansa sa va alaturati PERSONALULUI SPITALULUI JUDETEAN VICEROY, pentru aceasta , va rugam sa va prezentati in termen de maxim 7 zile in incinta spitalului pentru a putea sustine testul de admitere! Acesta v-a contine si intrebari din regulamentul pe care il gasiti mai jos: 

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati: crisant.

( PS: Sa aveti o imbracaminte adecvata pentru un interviu!) 

 

Cu respect,

Medic Inspector - Antonio Cristian

Link to comment
Share on other sites

Ирригаторы: современное средство для ухода за ротовой полостью

Ирригаторы - это инновационное и эффективное устройство, которое предназначено для ухода за полостью рта и чистки зубов. данный устройство использует мощный поток воды либо раствора для удаления пищевых частиц, микробов и налета в недоступных местах, куда обычная зубная щетка не может достигнуть.

Ирригаторы имеют несколько режимов работы, [url=https://market.yandex.ru//product--zubnaia-shchetka-revyline-sm6000-pro-rozovaia/1809721270?skuId=101911079441&sku=101911079441&businessId=745718&show-uid=16955592187483458383506124&do-waremd5=MyzWpJQM3VPMpNezyWf9xQ&cpc=WvTr5NgTN049jSeg3-npiLrV-acbGopP7bprYYAjt0Sm-uNuRKAy_S53iwRGJjfCVEBCHFotkldu0a5f-ut1YlfvGNiRxomZLiYTJ-iBSSm0kpIbWoF7pGzDLg6g-LM3ZTFh7AsqC8Qegg68MkV0jPCShqo8JVEylaU9t_U59OZB8ocz_tVkV5JY9Ql7ypsnTZNMxuh9SLg%2C&uniqueId=745718]Зубная щетка Revyline SM6000 PRO, розовая[/url] позволяющие настроить интенсивность потока воды в большой зависимости от индивидуальных потребностей. Это дает возможность включая эффективно очищать зубы и десны, но и массировать их, стимулируя кровообращение и уплотняя зубной эмаль.

Ирригаторы особенно могут быть полезны для всех людей, у каких есть проблемы с пародонтитом, зубным налетом, кариесом или стоматитом. Они также дают очень сильный эффект для людей, носящих брекеты либо имплантаты, так как помогают поддерживать чистоту и здоровье зубов в условиях ограниченного доступа для очистки.

Помимо этого, использование ирригатора способствует борьбе с противным запахом изо рта, улучшает общее состояние полости рта и подсобляет предотвращать развитие заболеваний десен.

Многие стоматологи и специалисты по уходу за полостью рта рекомендуют использовать ирригаторы в качестве дополнительного гигиенического средства рта. Они отмечают, что регулярное внедрение ирригатора помогает улучшить состояние полости рта, снизить риск болезней и поддерживать здоровье десен и зубов.

Таким образом, ирригаторы - это удобное и действенное средство для профилактики и ухода за ротовой полостью. Их внедрение подсобляет поддерживать здоровье зубов и десен, обеспечивает свежее дыхание и уверенность в себе. Будьте здоровы и ухожены с помощью современных технологий ухода за ротовой полостью! 334rrfg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share