Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Frunza Raul (26583)


Recommended Posts


  •  

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Frunza
  • 1.2 Prenume: Raul
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 1.80
  • 1.6 Greutate: 80kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 746-9713

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, am fost arestat de doua ori pentru complice la fuga de politie.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:  Da, amenda am fost amendat pentru complice la fuga de politie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Nu.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Gunoier, urgent cargus, pescar.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Politia este un organ armat al administratiei publice instituit prin lege a caruia activitate este reglementata de drepturi inter si acte inormative internationale. De cand eram mic acest a fost un vis de al meu, a ma vedea politist fiind o traditie din generatie in generatie in familia mea pentru servirea tari si a dreptati. Aceasta pana la varsta adolescentei a fost doar un vis, insa stim cu toti ca visele fara fapte raman doar vise, asa ca mi-am luat viata in maini urmand o academie militara la Campul Lung, aceasta dezvoltandu-ma atat pe plan mintal cat si fizic. Cu toate astea am trecut prin multe de la o varsta frageda, vazand consecintele alcoolului si al drogurilor, de la rude apropiate pana la prieteni foarte buni care mai departe au devenit niste oameni fara viitor odata ce au apelat la acestea. Odata intrat in departamentul de politie consider ca pot sa aduc un plus foarte mare departamentului si al orasului, in primul rand servind cetatenii la nevoie si la pericol, iar mai departe urmandu-mi visul pe care il aveam de cand eram mic copil. Tin sa va multumesc pentru timpul acordat.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Competitia intre unul sau mai multi indivizi pentru un loc de munca, prestigiu, statut social sau pentru orice lucru care poate fi pus la bataie, consider ca duce la cresterea standardelor si a performantei a tuturor candidatilor.  Cooperarea este opusul competitiei, aceasta se regaseste in special in departamentul de politie Los Santos, de la competitori pe un anumit post la colegi in care trebuie sa iti pui increderea pentru a duce orice tip de misiune la final cu succes. Eu consider ca luand aceste doua fapte in calcul consider ca toti candidatii au anumite plusuri si minusuri, care acestea pot sa le urce sau sa scada din valoarea acestora. Dupa parerea mea ambitia si devotamentul de care dau dovada pe care l-am dombandit odata ajuns la Campul Lung la academia militara, ma face un competitor aprig pentru toti ceilalti candidati, iar tot odata ma poate face un foarte bun coleg pentru cei care ma vor primi cu bratele deschise. Pe langa calitatile mentionate mai sus, indeplinesc aptitudini fizice cat si psihice consider eu extrem de bune luand cu brio orice provocare care mi s-a pus in fata vreodata.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Raul
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 20
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Cluj-Napoca.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 6-7 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Am jucat in 2019 inainte de wipe 100 de ore si m-am reapucat in 2023.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 101.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 26583
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.14 Alte informații : -
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share