Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ciprian Andrei [Antertos / ID 8672 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ciprian Andrei
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Cu Liceul si fac fotball de 2 ani 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din cate am vazut eu , as putea in mare parte sa ma descurc si sa invat pe parcurs si sa fiu explicit si as putea fi de ajut uneori 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma cheama Ciprian Andrei sunt din Craiova și am varsta de 16 ani si practic fotball de 2 ani si acum pe aceasta perioada am inceput sa fiu activ cam mereu pe server pe care am inceput sa ma inteleg bine si alte detalii despre mine : sunt social si sunt prietenos fara chef de scandal ( doar daca ma provoaca in situati grave) , ma inteleg bine cu toti si nu am conflicte 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Grecu Mario Anton
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): antertos
  • Ore jucate pe server: 930 ore 
  • De cat timp jucati pe server: 9 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 9 - 10 ore ( fara gluma puteti verifica )
  • Sanctiuni anterioare pe server: un warn , 3 ban-uri vechi 
  • ID-ul din joc: 8672
  • Averea detinuta in joc: Vip Emerald , Apartament 500k ,  MTL Brickage , 5 Dube , Bani 900k+ , Ram , Arme ; Mercedes - 300D , Dacia Duster ( nu prea imi iau masini ca am destule la vip ) 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Nu ma stiu cu reputatie proasta in mare parte  
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , ma inteleg bine 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Activitate si raspunsuri la playeri/ajutor
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa cu: Explicarea playerilor si curatenia server-ului pt a nu face lag si rezolvarea tickete-lor 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , non-stop
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , accept
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share