Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Michael Carter [ Cioata / ID: 6851 ]


lilsan
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER
Informatii din viata reala:

Numele real:Cosmin Bungau 
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti:Oradea
Cu ce va ocupati: Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Dupa parerea mea, merit aceasta functie din cauza experientelor acumulate pe alte comunitati ca membru staff si stiu in mare responsaibilitatile unui membru staff, atat prin faptul ca am rabdare si nu ma grabesc sa iau o decizie intr o problema
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana calma, caruia ii place sa analizeze atent o situatie mai dificila, nu iau deciziile la ''cald''.Consider ca sunt o persoana sociabila,usor adaptabila, perseverenta si ambitioasa
Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin):Michael Carter
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): cioata 🚬
Ore jucate pe server: 450 
De cat timp jucati pe server:Joc dinainte de wipe si m am apucat din nou in iunie
Cat timp acordati serverului pe zi:  in jur de 6-7 ore
Sanctiuni anterioare pe server: Deocamdata niciuna
ID-ul din joc: 6851
Averea detinuta in joc: 500k, cateva masini
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Dupa parerea mea , nu, intotdeauna am vrut sa ma integrez in orice grup si pot sa zic ca nu stiu pe cineva care sa aiba o parere proasta despre mine.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, n am avut 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca cat mai mult sa scap de toxicitatea care exista in unii playeri de pe server
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Slujba unui Helper este de a indruma playerii noi veniti pe comunitate, a se ocupa de tickete si probleme si a ajuta staff ul in general
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmarea este aprinsa tot timpul
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share