Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER] GAMAN CRISTIAN [Leonardo Capone / ID: 498]


Gaman
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Gaman Cristian.
  • Varsta reala:20 ani.
  • Orasul unde traiti:Tg. Neamt.
  • Cu ce va ocupati: Somer momentan.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece joc pe comunitatea aceasta de aproape 2 ani si desi oamenii s-au schimbat, aceasta comunitate a reusit sa pastreze multi membri vechi dar totodata a pastrat si un anumit tipar de oameni. Consider ca prin dedicarea mea si felul meu de a fi as putea ajuta atat comunitatea, jucatorii cat si actualii membri din Staff.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cristian, sunt un tip calm, relaxat si respectuos. Consider ca sunt o fire destul de perfectionalista deoarece incerc mereu sa fiu cea mai buna varianta a mea, si sunt, ca orice om, in cautarea perfectiunii, in crea o viata perfecta pentru mine si in a ma cunoste pe mine cat mai bine posibil.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Capone Leonardo.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Gamlenciaga.
  • Ore jucate pe server:415 in momentul acesta.
  • De cat timp jucati pe server:Joc pe server de aproximativ 2 ani, din iarna anului 2018.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore, poate mai mult in weekend-uri.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am 2 warn-uri vechi de 10 luni.
  • ID-ul din joc:498.
  • Averea detinuta in joc:Detin un Tir de tip Phantom, si aproximativ 1 milion cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu vreau sa mint, consider ca in anii acestia de cand aveti comunitatea, ati intalnit zeci de oameni, poate unii semanau intre ei sau poate nu. Eu consider ca sunt special in felul meu, asa cum oricare dintre noi este, daca as obtine functia de Helper as urma pasii oamenilor din Staff care au obtinut functii puternice, as ajuta jucatorii, comunitatea si as incerca ca pe toata durata in care sunt pe server sa fiu cat se poate de corect, de atent la altii si de respectuos cu fiecare in parte.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa atat cu ajutarea persoanelor noi care au nevoie de putin timp si de ajutor pentru a se acomoda cu comunitatea FPLAYT, cu ajutorul playeriilor in anumite momente, in functie de ce nevoi au. Un helper ajuta si comunitatea prin aportul sau asupra serverului, raportare de bug-uri, sau isi poate da cu parerea asupra unor chestii de pe server, sa ajute la implementarea unor chestii ce ar putea ajuta serverul sa se ridice in continuare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share