Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ionut Tony [ ToNnY.Tz / ID: 856 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Tony.
  • Varsta reala: Am varsta de 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in Constanta.
  • Cu ce va ocupati: Deocamdata studiez la un liceu din oras.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu aceasta conditie.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Avand in vedere ca joc de 2 ani pe aceasta comunitate, de a lungul celor 2 ani am cunoscut multe persoane cu caractere diferite, invatand sa abordez orice fel de situatie. De asemenea actiunea mea in RP consider ca ma face demn de aceasta functie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Tony, am varsta de 16 ani si locuiesc in Constanta. Sunt o persoana cu bun simt, care tine la glume si care doreste sa si faca multi prieteni. Sunt serios cu lucruri importante, iar cand imi este solicitat ajutorul incerc sa fac tot ce mi sta in putinta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ionut Tony
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tony
  • Ore jucate pe server: Am 720h jucate pe server.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe aceast server de 2 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Sunt online pe server in jur de 4-5ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 1warn.
  • ID-ul din joc: ID: 856
  • Averea detinuta in joc: Detin o avere de aproximativ 4milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca am o reputatie foarte buna pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): N am avut altercatii cu membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Dupa ce obtin aceasta functie, voi demonstra in primul rand ca imi merit functia, iar in al doilea rand voi fi mereu online pe joc cat si pe discord atunci cand va fi nevoie de mine pentru a testa lucruri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu consider ca functia de Helper se ocupa in majoritatea cu ajutorul playerilor la tickete, cat si pe intrebarile din chat, insa parerea mea este ca helperul trebuie sa ajute si la munca pe care o depun fondatorii cat si scripterul, de a testa lucrurile implementate, bugurile, etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma in orice moment cu Bandicam.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

+rep Baiat serios si matur. E genul de om care stie sa faca fata in orice situatie si ar putea ajuta foarte mult comunitatea daca ar ajunge staff!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share