Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Dopul George [goddsoo/10056]


goddsoo
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Turtea George
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Barlad
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc regulamentul la perfectie.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut lumea, cu ce pot, sa pot sa-i multumesc pe toti. Merit aceasta functie deoarece consider ca sunt responsabil si suficient de matur incat sa pot sa impartasesc cunostintele mele acumulate pe acest server si nu numai cu altii playeri, sa pot sa-i ajut in diferite situatii. Aceasta functie ar fi o sansa sa pot sa ma dezvolt din mai multe puncte de vedere (atat mentalitatea dar si alte atitudini), dar sa ajut si la dezvoltarea acestei comunitati. Totodata imi place in mod deosebit sa ma implic in diferite actiuni (de unde si implicarea mea in politie) si sa coordonez diferite actiuni, imi place sa-i ascult pe toti, sa le ascult tuturor punctul de vedere, opinia si sa le ofer o sansa, atitudini care imi ofera un plus.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană calmă, cu simțul umorului și destul de tăcută.Pe oriunde merg încerc să las o impresie cât mai bună despre mine. Sunt gata să învăț mereu câte ceva, oriunde și de la oricine. Îmi place să lucrez în echipa și să fac parte dintr-una.Sunt genul de persoană care gândește mult și acționează la timp.Respect standardele impuse de ceilalți, dar îmi place ca și ale mele să fie respectate la rândul lor. Îmi place să vorbesc cu prietenii, să-i fac să zîmbească!
    Imi place sa ascult pe cineva la nevoie si sa dau un sfat dar este alegerea lor ca il iau in considerare sau nu, caci fiecare are dreptul la viata lui personala, la opinii si alegerile personale stau numai in mainile lor. Nu duc lipsa de oameni in viata mea, sunt o persoana extraordinar de activa si sociala, iar de cele mai multe ori imi place sa iau postura lupului singuratic. Fara drame, fara complicatii, fara agitatie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dopul George
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): goddsoo
  • Ore jucate pe server: 250
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server de prin vara (am luat o pauza considerabila).
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord in jur de 2-8 ore (depinde de zi).
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un jail pentru condus off-road daca nu ma insel.
  • ID-ul din joc: 10056
  • Averea detinuta in joc: Detin un Lamborghini Huracan, un Rolls Royce Phantom, o Dacia, un BMW X6M si momentan strang de un Nissan R34 Nismo (am 400.000)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu prea sunt foarte cunoscut pe server, pentru ca prefer sa nu ies in evidenta, dar da, ma stiu unii drept directorul de la penitenciar, sau ca "domnul cu parul mov"
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, m-as implica cat de mult as putea, as depune efort (atat fizic, si prin asta ma refer sa-mi fac timp, dar si psihic, pentru ca sunt multe persoane care inteleg mai greu si sunt nevoi sa le explic de multe ori).
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER este un membru staff care se ocupa cu ajutarea jucatorilor de pe o comunitatea, mentinerea ordinii, se asigura ca toate functioneaza cum trebuie, ca roleplay-ul se poate desfasura in conditii normale, iar atunci cand nu se face acest lucru, intervin si explica acelor oameni unde au gresit, iar in functie de atitudinea lor ii sanctioneaza.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share