Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Andrei Stefan (Jose/ID:13863)


Jose34
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stefan Andrei
  • Varsta reala: 21 de ani.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Sunt fotbalist profesionist.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia, deoarece imi petrec mai tot timpul pe server, plus ca stiu tot regulamentul avand in vedere ca am mai fost co-fondator pe un alt server destul de populat si stiu cu ce se mananca treaba.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Stefan NAdrei, am 21 de ani, sunt din Bucuresti, am devenit fotbalist profesionist de la varsta de 18 ani, tot timpul pe care il am liber il petrec pe calculator, mai ales in ultima perioada am foarte mult timp liber, sunt o persoana deschisa in mai tot, ma consider o persoana matura, dar stiu sa si copilaresc cand e nevoie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrei Stefan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Jose
  • Ore jucate pe server: 280 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Prima data am intrat prinnoiembrie, dar am inceput sa ma joc mai mult din Decembrie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In ultima perioada acord vreo 10-12 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut niciuna.
  • ID-ul din joc: 13863
  • Averea detinuta in joc: Nu am o avere mare, am doar cateva masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am o reputatie foarte buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata, ma stiu cu cateva persoane din staff destul de bine.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as fii in masura sa fac ceva diferit, dar as ajuta foarte mult playerii cei noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu invatarea si ajutarea jucatorilor noi in diferite situatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share