Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Carafa Denis [381]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume: Carafa
1.2 Prenume: Denis
1.3 Sex:  masculin 
1.4 Vârsta: 21
1.5 Înălțime: 1.85
1.6 Greutate: 84kg
1.7 Naționalitate: Romana 
1.8 Adresă: Str. Alta Nr.24  Ap. 5
1.9 Număr de telefon: 146-4558

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da 
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: nu 
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: nu 
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  nu 
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: nu si nici nu o voi face 
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:  da , am intrecut cu 10km/h limita legala in orasul sandy si am fost amendat cu 4000 de dolari
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da 
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: niciodata 
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: da 
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: da , stiu limba engleza la perfectie 


INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: da , am trimis , inainte de furtuna cea mare , dar nu mai este valabila
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: fiind invalida nu am primit un verdict
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: nu 
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: nu 
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: am lucrat la Mc Donalds , Urgent Cargus si Sofer pe autobuz 


ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur  Departamentului Medical deoarece imi place sa ajut persoane si consider ca am suficiente cunostinte deoarece  mama mea a fost un medic renumit si sunt destul de sigur ca pot sa o fac mandra si sa arat ca am acelas talent ca ea .
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt devotat , implicat total in ceea ce fac , scopul meu principal este sa ajut si sa stiu ca am fost cineva la sfarsitul vietii 


(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Denis 
4.2 Vârsta: 15 fac 16 
4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti 
4.4 De când vă jucați GTA V?: de 5 ani iar five m de 3 ani 
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: de  4 luni 
4.6 Cate ore aveti pe server?:  130 inainte de wipe iar acum 46 de ore
4.7 Ce ID aveti in joc ?: 381 
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 6-8 ore aproximativ 
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: nicio sanctiune 
5.0 Alte informații: Sunt un baiat de 15 ani din Bucuresti caruia ii place sa faca sport si sa joace jocuri pe calculator impreuna cu prietenii sai , imi place sa fac roleplay si stiu sa fac asta foarte bine avand o experienta totala de 900 de ore ( totala si de pe alte servere ) si imi doresc sa intru in departamentul medical deoarece imi place sa fac roleplay la un nivel ridicat si vreau sa ajut !

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑Asistent-General :  Muller Dante

 

🚑Nume discord:  Găbel#1329

🚑Asistent-General :  Munteanu Gabriel

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share