Jump to content
×
×
  • Create New...

CV - Bellic Roman - 933


Palade
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Bellic
  • 1.2 Prenume: Roman
  • 1.3 Sex: M 
  • 1.4 Vârsta: 25 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.85m
  • 1.6 Greutate: 90 KG
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: Momentan stau cu Chirie, nu am un domiciliu prestabilit.
  • 1.9 Număr de telefon: 869-4235

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici-o boala, sunt sanatos.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici-o boala, sunt sanatos.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: [-]
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am comis niciodata o crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost niciodata arestat.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu fumez si nici nu consum bauturi alcolice.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit niciodata o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, dar foarte putine.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, acesta este primul C.V.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: [-]
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, Departamentul de Politie este singurul loc in care am pus C.V-ul ( mai exact acesta )
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: [-]
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In trecut am lucrat la Santierist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de Politie deoarece conducerea si membrii acestuia sunt niste persoane cu un caracter deosebit si foarte bine coordonati, mai exact iti ofera siguranta cand mergi pe strada si cel mai important se poate observa toata Implicarea lor. Imi place sa lucrez in echipa, sa comunic cu ei si sa aduc un Vibe frumos in acest Departament. Sunt o persoana ce are cei 7 ani de acasa, mai exact respect pe oricine chiar daca imi este superior sau nu. Pe langa toate acestea, din cate am observat Politia nu este sa sanctioneze pe toata lumea, acesta incearca sa faca liniste pe Strazi si sa sanctioneze cat mai usor. Diviziile sunt deosebite de alte Orase, mai exact sunt unice + pe langa asta imi place ideea ca fiecare divizie din Departament are treaba ei. Cum ar fii Agentii de Paza cu Agentii Normali. Plus pe langa acestea sunt multe lucriri pe care nu le cunosc eu si o sa le stiu daca este sa intru in Acest Departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Probabil, diferenta fata de alti candidati este: Experienta pe care am acumulat-o de la Prietenii mei ce au fost Politisti, mai exact sfaturi cum sa actiunez si ce sa fac mai repede. Probabil pe langa asta este si pasiunea pe care o am pentru Politie, deoarece bunicul meu a fost Locotenent Comandor si tatal Inspector ( acestia au murit cu ani in urma ). Nu consider ca tot ce am spus aici ma pot diferentia de ceilalti candidati, pentru ca orice om are diferite pasiuni si experienta pe care a acumulat-o el. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Ma numesc Andrei.
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Am varsta frumoasa de 16 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Locuiesc in Judetul Constanta.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Ma joc acest joc din anul 2014.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : In trecut joc de 2-3 luni iar dupa wipe acestea sunt primele mele zile.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : Momentan am 10 ore.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : Detin ID-ul [ 933 ], 
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da.
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc mult deoarece ati avut timp sa va uitati peste aplicatia mea.
Edited by Palade
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share